Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Пральна машинка - добра помічниця господині

Пральна машинка

Пральна машинка - добра помічниця господиніПральні машинки стали невід'ємними помічницями багатьох домогосподарок. Сьогодні вони перетворилися на щось більше, ніж були їх попередниці. Випрати одяг, висушений і злегка випрасуванний, при підібраному вами режиму і без зайвих витрат часу і сил - все це пральна машина.


Особливості пральних машинок


Вибір такого помічника для багатьох людей є досить складним завданням. Перед тим, як придбати машинку, треба завчасно розібратися з усім розмаїттям. Фронтальна або вертикальна загрузка, використовувані матеріали, величезний вибір режимів, віджим, клас прання і багато інших характеристик - все це сучасні машинки для прання. Купуючи даний пристрій, подумайте про те, де ви встановите його. Саме від місця встановлення будуть повністю залежати способи завантаження і габарити машинки. Вертикальне завантаження робить машинки досить компактними, не потребує додаткового просторі для того, щоб відкривати дверцята, її можна ховати в закинутий кут, поки вона не потрібна. Машинки з вертикальними завантаженнями в основному завжди мають ширину 40-45 см, висоту 85 см і глибину 60 см.
Фронтальне завантаження дозволяє легко вбудовувати машинку, при цьому можна підібрати відповідні розміри пристрою. Воно може бути використане як тумбочки або ж додаткової робочої поверхні на вашій кухні в тому випадку, якщо вбудовується під спеціальну стільницю. Машинки з такою завантаженням в основному завжди маю глибину 32-60 см, висоту 85 см і ширину 60 см. У тому випадку, якщо у вас недостатньо місця будинку, тоді вам треба вибирати вузьку машинку з фронтальним завантаженням. Подібні пристрої володіють високою ефективністю повногабаритних сучасних машин глибиною в 32 см. Вони прекрасно встановлюються в невеликих ванних кімнатах, не займають багато місця, і легко розміщуються у вільних простінках.


Підбираємо об'єм машинки


Визначтеся з обсягами прання. Невеликим сім'ям з трьох осіб або одній людині прекрасно підійде невелика компактна машинка, у якої максимальне завантаження становить три кілограми. Якщо в сім'ї 4-6 чоловік тоді оптимальним варіантом є машинка на 4,5-5 кілограм. А машинка на 6-7 кілограм необхідна сім'ям з семи осіб і більше.


Якими мають бути машинки


Тепер треба визначитися з матеріалом бака. Поцікавтеся, з чого він зроблений. У автоматичних машинках барабан роблять з нержавіючої сталі, у свою чергу бак може бути пластиковим або, приміром, з нержавіючої сталі. Дуже рідко можна зустріти моделі з емальованими баками. За своїми експлуатаційними характеристиками навіть високоякісні емальовані баки значно поступаються баків з поліматеріалов і нержавіючої сталі, тому сьогодні вони практично не використовуються.
Нержавіюча сталь - надійний і довговічний матеріал, але тільки за умови, що метал високої проби, а при виробництві бака використовувалася лазерне зварювання і вальцювання. Такий бак зможе прослужити сто років. При цьому необхідно розуміти, що виробництво такого бака вимагає великих витрат, що підвищує вартість машинкою. Сталь нижчої якості ніяк не впливатиме на ціну машинки, але при цьому її довговічність і надійність не такі високі. Тому при підборі машини з баком з нержавіючої сталі на сайті http://www.mobilluck.com.ua/katalog/Stiralka/lg/ необхідно звертати увагу на дорогі якісні моделі. Тільки так ви можете не сумніватися в тому, що машинка буде служити вам дуже довго.

Більш ранні статті24.07.2013 - Сучасна спецтехніка

24.07.2013 - Контрактні двигуни: «за» і «проти»

22.06.2013 - Огляд мотоблоків Аврора в Києві

13.06.2013 - Якісна електротехнічна продукція за доступними цінами

10.06.2013 - Особливості та типи рисоварок

03.06.2013 - Будівництво будинків, котеджів

09.04.2013 - Інгібітори корозії: важливість правильного вибору

12.09.2012 - Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення

04.07.2012 - Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнів

06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації