Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Інгібітори корозії: важливість правильного вибору

інгібітор

Інгібітори корозії: важливість правильного виборуКорозія металів є досить актуальною для більшої частини галузей промисловості. Корозія являє собою руйнування металів і металевих конструкцій в результаті фізико-хімічного впливу навколишнього середовища. Метал при цьому втрачає притаманні йому властивості, переходячи в стан окислення. Інгібітори корозії - речовини, здатні перешкоджати руйнуванню металів. Вони значно сповільнюють процес окислення і не дозволяють утворюватися іржі на поверхні металів. Сучасні інгібітори володіють потужним ефектом. Вони захищають металеву поверхню біля приладів, вживаних в хімічній галузі, де кислотна середу завдає відчутний руйнівний вплив. Ці інгібітори корозії збережуть метал і продовжать термін його використання.

Почався процес корозії зупинити неможливо, але інгібітори скорочують цей процес на максимальний період часу, не надаючи при цьому негативного впливу на сам метал. При своєчасній обробці обладнання прослужить досить довго, не вийде з ладу і не підведе в самий відповідальний момент. Якщо ж взагалі не застосовувати інгібітори в умовах нашого клімату, то іржа може з'явитися вже через декілька місяців. Активне використання обладнання протягом 3-4 років доводять його стан до критичного, а щорічна обробка інгібіторами значно знижує ймовірність утворення іржі.

Сьогодні хімічна промисловість пропонує величезний вибір різних інгібіторів, які досить ефективно борються з корозією. Пропонуються речовини широкого спектру дії, а також елементи, призначені для обробки певних деталей. При виборі інгібіторів головним пропонованим вимогою, звичайно, є досягнення максимального захисту. Але остаточне рішення інгібіторів залежить від їх технологічних властивостей, сфер застосування, і, відповідно, ряду умов, що утворюються для окремого процесу. Перед покупкою інгібіторів, необхідно проконсультуватися з фахівцем, оскільки часто недосконала методика підбору підводить, і інгібітори, які в певних умовах ефективно захищали від корозії, при використанні в інших необгрунтованих умовах, виявляються абсолютно марними, а іноді шкідливими.

Тому важливо враховувати наступні моменти: по-перше, не існує універсальних інгібіторів корозії, по-друге, для конкретного випадку обов'язковий індивідуальний підбір інгібітора; по-третє, навіть якщо інгібітор, що добре зарекомендував себе в одній ситуації, виявився дієвим в абсолютно інший, це необхідно вважати збігом.

Більш ранні статті12.09.2012 - Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення

04.07.2012 - Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнів

06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації