Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414.
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

русский ◊ українськаГоловна


Інвалідні підйомники


Обладнання СТО


Матеріали SERWO


Матеріали NORTON


Рекуператор ПРАНА


Контактна інформація


Мапа сайту


Виробники обладнання


Планування СТО


Рекомендуємо СТОПідйомне обладнання для людей з обмеженими можливостями

DELTA підйомник для інвалідів

Підйомник з похилим підйомом DELTA

OMEGA підйомник для інвалідів

Підйомник з похилим підйомом OMEGA

Barduva SB200 ліфт для інвалідів

Ліфт приставний Barduva SB200

підйомник для інвалідів

Підйомник вертикальний


Підйомники для осіб з інвалідністюOMEGA


Сходовий підйомникпідйомник для інвалідів OMEGA

DELTA


Сходовий підйомникпідйомник для інвалідів DELTA

STRATOS


Сходовий підйомникпідйомник для інвалідів STRATOS

ALPHA


Сходовий підйомникСходовий підйомник ALPHA

ESSENTIAL


Сходовий підйомникПідйомник-крісло ESSENTIAL

Barduva SB200


Підйомник в шахтіліфт для інвалідів Barduva SB200

Barduva RB150


Вертикальний підйомникпідйомник для інвалідів Barduva RB150

ELEVEX


Вертикальний підйомникпідйомник для інвалідів ELEVEX

LIFTBOY 5


Ножничний підйомникпідйомник для інвалідів LIFTBOY 5

POOLLIFT DELPHIN


Підйомник для басейнуПідйомник для басейну
Забезпечення безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю на візках в усі громадські, соціальні та культурні місця є одним з основних завдань органів місцевої та центральної влади. Основними завданнями щодо забезпечення заходів безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю є, обладнання місць соціальної інфраструктури, входи в будинки і кінотеатри, можливістю підйому осіб з інвалідністю в колясках без сторонньої допомоги на необхідну висоту в вертикальному або похилому напрямку.

Для вертикального підйому осіб з інвалідністю застосовується вертикальний підйомник відкритого типу Barduva RB150, ELEVEX, ALPIN, LIFTBOY 5 або в шахті Barduva SB200. Відкритий тип вертикального підйомника для інвалідів Barduva RB150, ELEVEX, LIFTBOY 5 або ALPIN використовується для невеликої висоти до 4 метрів, наприклад, підйом тільки на один поверх будинку. Підйомник для інвалідів в шахті Barduva SB200, закритого типу, використовується для підйому на більш високі відстані до 13 метрів і з зупинками між поверхами, до 6 зупинок. Наприклад, підйомник для інвалідів на 4 поверхи, з зупинкою і виходом на кожному поверсі.

Для похилого сходового підйому осіб з інвалідністю у візках застосовується підйомник платформа для інвалідів OMEGA, DELTA, STRATOS з можливістю руху по похилому шляху поверх сходів. Незважаючи на однаковий вид платформи, різниця в конструкції між типами підйомника платформи для інвалідів істотна. Підйомник платформа для інвалідів OMEGA дозволяє створити підйом на будь-якому типі сходового маршу, по горизонтальному і похилому шляху, з поворотами під будь-якими кутами, на великі відстані більше 30 метрів, із зупинками в проміжних точках шляху. Підйомник платформа для інвалідів DELTA дозволяє створити підйом тільки по прямому похилому шляху на невеликі відстані до 15 метрів. Підйомник платформа для інвалідів STRATOS дозволяє створити підйом тільки по прямому похилому шляху і тільки на початку сходового маршу можливий поворот на 90 або 180 градусів, на невеликі відстані до 15 метрів.

Для людей похилого віку або з хворобами опорно-рухового апарату використовується сходовий підйомник крісло ALPHA, ESSENTIAL з можливістю руху по похилому шляху поверх сходів тільки в приміщеннях. Сходовий підйомник крісло ALPHA дозволяє створити підйом на будь-якому типі сходового маршу, по горизонтальному і похилому шляху, з поворотами під будь-якими кутами, на великі відстані більше 35 метрів. Сходовий підйомник крісло ESSENTIAL дозволяє створити підйом тільки по прямому похилому шляху на невеликі відстані до 15 метрів.

Для організації підйому та опускання в басейні використовують підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN. Конструкція інвалідного підйомника повністю безпечна, не має ні електричного приводу, ні гідравлічного приводу з великим тиском. Підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN можна використовувати не тільки в басейнах, а й у різних водоймах, на морі, на річці або озері. Головне при використанні підйомника для басейну POOLLIFT DELPHIN - це правильно підготувати місце установки і подати звичайну воду з водопровідної системи під тиском 0,4 МПа.Підйомники для інвалідів. Реалізовані проектиBARDUVA SB200


BARDUVA SB200

BARDUVA SB200


BARDUVA SB200

BARDUVA SB200


BARDUVA SB200

DELTA


DELTA

ALPHA


ALPHA

ELEVEX


ELEVEX

ELEVEX


ELEVEX

POOLLIFT


POOLLIFT DELPHIN

2500x1400


платформа для лікарняних каталок

3000x1400


платформа для лікарняних каталок


Підйомник для інвалідів DELTAКрісельний підйомник для інвалідів ALPHAПідйомник платформа для інвалідів BARDUVA SB200Підйомник для інвалідів ELEVEXПідйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN


Обладнання для автосервісу

Підіймач автомобільний

Підіймачі автомобільні

Гаражне обладнання

Гаражне обладнання

Обладнання ремонту агрегатів

Обладнання ремонту вузлів і агрегатів

Лінія технічного контролю

Лінія технічного контролю

Стенд розвал-сходження

Стенди регулювання кутів установки коліс


Автомобільний сканер

Автомобільні діагностичні сканери

Стенд очищення

Установки стенди для обслуговування і очищення

Пристрій тестування

Пристрої стенди для тестування і ремонту

Тестер

Додаткове спеціальне обладнання

Шиномонтажний станок

Станки шиномонтажні


Балансувальний станок

Станки балансувальні

Балансувальна планшайба

Обладнання для шиномонтажу

Витяжки газів

Витяжки вихлопних зварювальних газів

Рихтувальний стенд

Рихтувальні стенди
Вимірювальні системи

Рихтувальний інструмент

Рихтувальний інструмент і приналежності


Фарбувально-сушильна камера

Фарбувально-сушильні камери

Фарбувальна підставка капоту

Додаткове обладнання для фарбування

Інфрачервона короткохвильова сушка

Інфрачервоні короткохвильові сушки

Шліфувальна машина

Шліфувальний інструмент підготовки до фарбування

Пульверизатор фарбувальний

Пульверизатори фарбувальні
Пневмовитискачі


Зварювальний напівавтомат

Професіональне зварювальне обладнання

Спотер рихтувальний

Спотера рихтувальні
Приналежності

Пневматичний інструмент

Професіональний пневмоінструмент

Набір інструменту

Ручний професіональний інструмент

Фильтр очищення повітря

Фільтри очищення підготовки повітря


Обладнання для СТО розділяється на категорії залежно від виконання необхідних робіт. Деякі види обладнання призначені тільки для діагностики та виявлення поломки автомобіля, інше ж для ремонту.
Основні типи обладнання для СТО використовуються для підготовки автомобіля до роботи, для підйому легкового автомобіля з метою ремонту ходової частини або ремонту трансмісії використовують підіймач автомобільний двостійковий або чотиристійковий, для підйому осі вантажного автомобіля використовують ямний підіймач з одним або двома штоками.
Додаткові типи обладнання застосовуються для підмоги і зручності при ремонті, наприклад, трансмісійна підкатна стійка дозволяє підтримувати важкі агрегати при піднятому автомобілі на підіймачі, кран гаражний підкатний застосовується для зручності зняття та установки двигуна, для швидкості та зручності випресовувуння і запресовування сайлентблоків у важелях використовують прес гідравлічний з ручним, пневматичним або електрогідравлічним приводом.

При ремонті пошкоджень кузову автомобіля роботи поділяються на два види, відновлення геометрії кузову і фарбування кузову. Ці види робіт вимагають підготовки ділянки ремонту та забезпечення його необхідним обладнанням.
При рихтуванні кузову основною одиницею обладнання є рихтувальний стенд або підлогова рихтувальна система, які забезпечують витягування і правку кузову до необхідних розмірів. Вимірювальна лінійка або система дозволяє провести виміри кузову автомобіля і визначити ступінь пошкодження, а також контролювати розміри кузову під час правки. Також існує безліч різних пристосувань та додаткового обладнання, яке дозволяє провести відновлення кузову різних марок автомобілів за короткий час.
Для відновлення лакофарбового покриття основної одиницею обладнання є фарбувально-сушильна камера з теплообмінним агрегатом і певним потоком повітря. Інструменту та додаткових пристосувань для фарбування існує велика безліч, обертовий фарбувальний стенд для закріплення і фарбування капотів, пульверизатори, шліфувальні машини для підготовки поверхні до фарбування, та багато іншого, що дозволить швидко і якісно відновити пошкоджену поверхню.

При плануванні та організації автосервісу необхідно визначити вид основних робіт, які будуть проводиться на СТО.
Підготувати бізнес-план і розрахувати економічний потенціал СТО в залежності від запланованих постів і виду виконуваних робіт. При розрахунках необхідно враховувати вартість обладнання, витрати на його обслуговування, витрати на енергозабезпечення та купівлю витратних матеріалів в процесі експлуатації, кошти на оплату заробітної плати.
При складанні план-схеми автосервісу, яка буде надалі служити основою для розробки проекту, необхідно враховувати габарити обладнання, розміри і кількість робочих постів, зручність заїзду та виїзду автомобіля для ремонту на пост. Адже бувають випадки, коли розміру площі для ремонтних постів багато, а заїзд можливий тільки на декілька з них.
Правильність організації та забезпечення ремонтної дільниці всім необхідним обладнанням та інструментом дозволить проводити роботи швидко і якісно. Наприклад, організація ділянки кузовних робіт на автосервісі вимагає виконання умов пожежної безпеки, охорони праці, також умов розміщення постів і підбору необхідного обладнання.

Організація автосервісу та підбір необхідного обладнання для кожного виду робіт на ділянцях вимагає ретельного підходу. Дільниці розділяються на види залежно від черговості, приймання автомобіля, діагностики і подальшого визначення виду ремонтних робіт. Детально ознайомитися з видами дільниць та підбору необхідного обладнання для них, Ви можете у розділі Організація робіт на СТО.Захисні матеріали SERWOЗахисні матеріали SERWO Захисні матеріали SERWO Захисні матеріали SERWO Захисні матеріали SERWO Захисні матеріали SERWO Захисні матеріали SERWO
Компанія SERWO надає різні типи виробів для забезпечення роботи на автосервісі або іншому виробництві. Перелік продукції надає собою матеріали для декількох напрямків використання.
Захисні матеріали, такі як, чохли на сидіння автомобілів, захисні килимки на підлогу, чохли на кермо і важіль коробки передач, являють собою чудові витратні матеріали для запобігання забрудненню поверхні салону автомобіля при ремонтних роботах.
Фарбувальні приналежності, які включають матеріали для маскування кузова, серветки для знежирення і полірування, ємності для змішування фарб, дають необхідний ефект при використанні їх в процесі фарбування автомобіля.
Організаційні приналежності, папки для майстерень, бірки для ключів, призначені для зручності зберігання, планування і контролю виконання робіт на автосервісі.Абразивні матеріали NORTONАбразивні матеріали NORTON Абразивні матеріали NORTON Абразивні матеріали NORTON
Запропонований асортимент абразивных матеріалів та додаткових принадлежностей для ремонту автомобілів від компанії NORTON, дозволить швидко та якісно виконати необхідні роботи по різці та зачистці металу, підготовці полостей кузова до фарбування, поліровці поверхні, маскуванні необхідних зон для нанесення лакофарбувального покриття, а також забезпечить засобами індивідуального захисту для професійного використання.


Рекуператор ПРАНАРекуператор ПРАНА Рекуператор ПРАНА Рекуператор ПРАНА Рекуператор ПРАНА Рекуператор ПРАНА
Рекуператор ПРАНА є пристроєм витяжки забрудненого повітря з приміщення і одночасної подачі чистого повітря з вулиці. Рекуператор Прана є портативною установкою, яка працює незалежно від інших систем. Корпус рекуператора вміщує в себе всі необхідні елементи для вентиляції і підігріву повітря. ККД при рекуперації досягає 83%, що в свою чергу робить рекуператор Прана дуже ефективною енергозберігаючою установкою. Невелике споживання живлення, очищення і знезараження повітря, дистанційне керування, малий шум, універсальність застосування при різних температурах, робить установку зручною і незамінною для вентиляції будь-яких приміщень.


Головна


Прайси на обладнання


Вживане обладнання


Акції на обладнання


Спеціальні пропозиції


Новинки обладнання


Відеоматеріал


Фотоматеріал


Новини компанії


Форуми


RSS канал«Автомобільні статті» «Статті про ремонт» «Статті про техніку» «Економічні статті» «Статті про туризм»