Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

підйомник для осіб з інвалідністю обладнання для автосервісу матеріали кузовного ремонту

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал


русский ◊ українська


Підйомники для осіб з інвалідністю

Забезпечення безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю на візках в усі громадські, соціальні та культурні місця є однією з основних завдань органів місцевої та центральної влади. Основними завданнями щодо забезпечення заходів безбар'єрного доступу є, обладнання місць соціальної інфраструктури можливістю підйому осіб з інвалідністю на необхідну висоту.
Підйомне обладнання для людей з обмеженими можливостями дозволяє організувати підйом осіб з інвалідністю у візках без сторонньої допомоги на необхідну висоту. Залежно від місця організації безбар'єрного доступу, підіймачі для осіб з інвалідністю можуть забезпечити підйом у вертикальному напрямку або підйом по похилому шляху, поверх щаблів.

OMEGAпідйомник для інвалідів OMEGA

Похилий підйомник для інвалідів

Конструкція підйомника для інвалідів

Технічні дані підйомника

DELTAпідйомник для інвалідів DELTA

Похилий підйомник для інвалідів

Конструкція підйомника для інвалідів

Технічні дані підйомника

WL 0.25підйомник для інвалідів

Вертикальний підйомник для інвалідів

Технічний опис підйомника для інвалідів

Варіанти виготовлення підйомника

Barduva SB200ліфт для інвалідів

Опис ліфта для інвалідів

Конструкція ліфта для інвалідів


Обладнання для автосервісу

Підіймач автомобільний

Підіймачі автомобільні

Гаражне обладнання

Гаражне обладнання

Обладнання ремонту агрегатів

Обладнання ремонту вузлів і агрегатів

Лінія технічного контролю

Лінія технічного контролю

Стенд розвал-сходження

Стенди регулювання кутів установки коліс


Автомобільний сканер

Автомобільні діагностичні сканери

Стенд очищення

Установки стенди для обслуговування і очищення

Пристрій тестування

Пристрої стенди для тестування і ремонту

Тестер

Додаткове спеціальне обладнання

Шиномонтажний станок

Станки шиномонтажні


Балансувальний станок

Станки балансувальні

Балансувальна планшайба

Обладнання для шиномонтажу

Витяжки газів

Витяжки вихлопних зварювальних газів

Рихтувальний стенд

Рихтувальні стенди
Вимірювальні системи

Рихтувальний інструмент

Рихтувальний інструмент і приналежності


Фарбувально-сушильна камера

Фарбувально-сушильні камери

Фарбувальна підставка капоту

Додаткове обладнання для фарбування

Інфрачервона короткохвильова сушка

Інфрачервоні короткохвильові сушки

Шліфувальна машина

Шліфувальний інструмент підготовки до фарбування

Пульверизатор фарбувальний

Пульверизатори фарбувальні
Пневмовитискачі


Зварювальний напівавтомат

Професіональне зварювальне обладнання

Спотер рихтувальний

Спотера рихтувальні
Приналежності

Пневматичний інструмент

Професіональний пневмоінструмент

Набір інструменту

Ручний професіональний інструмент

Фильтр очищення повітря

Фільтри очищення підготовки повітря


Обладнання для СТО розділяється на категорії залежно від виконання необхідних робіт. Деякі види обладнання призначені тільки для діагностики та виявлення поломки автомобіля, інше ж для ремонту.
Основні типи обладнання для СТО використовуються для підготовки автомобіля до роботи, для підйому легкового автомобіля з метою ремонту ходової частини або ремонту трансмісії використовують підіймач автомобільний двостійковий або чотиристійковий, для підйому осі вантажного автомобіля використовують ямний підіймач з одним або двома штоками.
Додаткові типи обладнання застосовуються для підмоги і зручності при ремонті, наприклад, трансмісійна підкатна стійка дозволяє підтримувати важкі агрегати при піднятому автомобілі на підіймачі, кран гаражний підкатний застосовується для зручності зняття та установки двигуна, для швидкості та зручності випресовувуння і запресовування сайлентблоків у важелях використовують прес гідравлічний з ручним, пневматичним або електрогідравлічним приводом.

При ремонті пошкоджень кузову автомобіля роботи поділяються на два види, відновлення геометрії кузову і фарбування кузову. Ці види робіт вимагають підготовки ділянки ремонту та забезпечення його необхідним обладнанням.
При рихтуванні кузову основною одиницею обладнання є рихтувальний стенд або підлогова рихтувальна система, які забезпечують витягування і правку кузову до необхідних розмірів. Вимірювальна лінійка або система дозволяє провести виміри кузову автомобіля і визначити ступінь пошкодження, а також контролювати розміри кузову під час правки. Також існує безліч різних пристосувань та додаткового обладнання, яке дозволяє провести відновлення кузову різних марок автомобілів за короткий час.
Для відновлення лакофарбового покриття основної одиницею обладнання є фарбувально-сушильна камера з теплообмінним агрегатом і певним потоком повітря. Інструменту та додаткових пристосувань для фарбування існує велика безліч, обертовий фарбувальний стенд для закріплення і фарбування капотів, пульверизатори, шліфувальні машини для підготовки поверхні до фарбування, та багато іншого, що дозволить швидко і якісно відновити пошкоджену поверхню.

При плануванні та організації автосервісу необхідно визначити вид основних робіт, які будуть проводиться на СТО.
Підготувати бізнес-план і розрахувати економічний потенціал СТО в залежності від запланованих постів і виду виконуваних робіт. При розрахунках необхідно враховувати вартість обладнання, витрати на його обслуговування, витрати на енергозабезпечення та купівлю витратних матеріалів в процесі експлуатації, кошти на оплату заробітної плати.
При складанні план-схеми автосервісу, яка буде надалі служити основою для розробки проекту, необхідно враховувати габарити обладнання, розміри і кількість робочих постів, зручність заїзду та виїзду автомобіля для ремонту на пост. Адже бувають випадки, коли розміру площі для ремонтних постів багато, а заїзд можливий тільки на декілька з них.
Правильність організації та забезпечення ремонтної дільниці всім необхідним обладнанням та інструментом дозволить проводити роботи швидко і якісно. Наприклад, організація ділянки кузовних робіт на автосервісі вимагає виконання умов пожежної безпеки, охорони праці, також умов розміщення постів і підбору необхідного обладнання.

Організація автосервісу та підбір необхідного обладнання для кожного виду робіт на ділянцях вимагає ретельного підходу. Дільниці розділяються на види залежно від черговості, приймання автомобіля, діагностики і подальшого визначення виду ремонтних робіт. Детально ознайомитися з видами дільниць та підбору необхідного обладнання для них, Ви можете у розділі Організація робіт на СТО.

Захисні матеріали SERWOзахисні матеріали для автосервісу

Абразивні матеріали NORTONАбразивні матеріали NORTON
Вироби компанії SERWO нададуть можливість забезпечити захист салона автомобіля від забруднень, вирішити організаційні питання, відчистити поверхню, надасть засоби індивідуального захисту, забезпечить додатковими матеріалами для роботи з лакофарбувальним покриттям автомобіля.
Запропонований асортимент абразивных матеріалів та додаткових принадлежностей для ремонту автомобілів від компанії NORTON, дозволить швидко та якісно виконати необхідні роботи по різці та зачистці металу, підготовці полостей кузова до фарбування, поліровці поверхні, маскуванні необхідних зон для нанесення лакофарбувального покриття, а також забезпечить засобами індивідуального захисту для професійного використання.

Рекуператор ПРАНАРекуператор ПРАНА
Рекуператор ПРАНА є пристроєм витяжки забрудненого повітря з приміщення і одночасної подачі чистого повітря з вулиці. Рекуператор Прана є портативною установкою, яка працює незалежно від інших систем. Корпус рекуператора вміщує в себе всі необхідні елементи для вентиляції і підігріву повітря. ККД при рекуперації досягає 83%, що в свою чергу робить рекуператор Прана дуже ефективною енергозберігаючою установкою. Невелике споживання живлення, очищення і знезараження повітря, дистанційне керування, малий шум, універсальність застосування при різних температурах, робить установку зручною і незамінною для вентиляції будь-яких приміщень.


Новини


Фотоматеріал Підйомник для інвалідівПідйомник для інвалідів

Рекомендуємо СТО для авторемонтуРекомендуємо СТО

«Автомобільні статті» «Статті про ремонт» «Статті про техніку» «Економічні статті» «Статті про туризм»