Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Хороші помічники відмінної господині

хороші помічники

Хороші помічники відмінної господиніНа сьогоднішній день побутова техніка, комп'ютерні машини стали нашими першими помічниками у всіх справах. Якою б складною не була робота, вона їм під силу. І вони це з легкістю зроблять в короткі терміни. Візьмемо, наприклад, звичайний день сучасної жінки. Їсти приготувати - треба, попрати - треба, забратися в кімнаті - треба, на роботу сходити - треба, та й ще дітей виховувати. Як все встигнути? Як вийти зі скрутного становища? Відповідь дуже проста. Роботи значно поменшає, коли в будинку з'явиться сучасна техніка.

Далеко не будемо брати. Візьмемо, процес прибирання в будинку. Якщо бігати від кімнати до кімнати з віником, то так і цілий день пройде. І ви нічого не встигнете зробити. Треба брати якийсь інший шлях до чистоти. А якщо, наприклад, узяти пилосос Rowenta, то ви проблем не виникне. Прибирання буде якісною, а, головне, займе всього кілька хвилин. Раз, два ... і справу зроблено!

Але однієї прибиранням тут не обійдешся. Потрібно ж ще й речі погладити всій родині. Утюг Tefal - це саме те, що Вам потрібно! З його допомогою Ваша робота стане легкою, приємною і, головне, у вашому запасі буде час привести в порядок себе кохану. Але потрібно знати кілька простих правил прасування. Чим виший, буде потужність праски - тим швидше він стане нагріватися. Цим самим ви собі заощадите час, і робота буде ефективніше. Також, важливо, щоб підошва праски була металокерамічної. Адже саме такий праска легко ковзає по тканині і не мне її.

Ще одна технологічна новинка - подвійна підошва. Таким праскою можна прасувати без марлі - блиску на тканині не залишиться, не с'ежатся шовк і синтетика. А якщо другу підошву зняти, вийде звичайний праска, яким можна гладити самі непокірні тканини. Праски tefal бувають різних моделей, але краще вибирати ті, у яких є парогенератор. Вони набагато надійніше і зручніше у використанні.

Ну і, звичайно, після всієї цієї роботи хочеться відпочити і попити доброї кави. А для того, щоб попити кави - ??його, для початку, потрібно ще й зварити. У цій нелегкій справі Вам допоможе кавоварка Delonghi - одна з найкращих кавоварок в нашій країні. З нею процес приготування кави стає подвійно приємніше і швидше. У цій кавоварці є утримувач фільтру крему для меленої кави і порційних пакетів. Ваш кави буде найкращим. І процес приготування захочеться повторити ще раз і ще раз ...

Дорогі господині, запам'ятайте раз і назавжди: роботи ніколи не буває багато, бувають просто такі люди, які не вміють раціонально і з гарним результатом використовувати свій час!

Більш ранні статті05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації