Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Човнові мотори для річкової та морської експлуатації

мотор

Човнові мотори для річкової та морської експлуатаціїБезліч річок, а також велика прибережна морська смуга не залишається без уваги любителів річкового і морського відпочинку, рибалок-професіоналів, а також всіх бажаючих прокотиться на катері по водній гладі. Всім відомо, що без катера або човна оснащених мотором, це неможливо. Човнові мотори дають то необхідну насолоду від швидкості розсікаючи хвилі і несучи катер за горизонт.

Човнові мотори бувають різні і по габаритах, і по типу уприскування, і по потужності, і за типом запуску і т.д. Розглядаючи і підбираючи мотор, слід спочатку визначити, для яких потреб він потрібен. Для рибальського катера підійде човновий мотор Honda BF-2 ,3-D6 SCHU , невелика потужність 2,3 л.с. дасть можливість тихого ходу і в той же момент більшу маневреність при виборі місця для риболовлі. Можливість управляти нахилом двигуна, човновий мотор Honda BF-2 ,3-D6 SCHU прекрасно підходить для ходу на різних глибинах і водоймах з рослинністю. Простота конструкції з одним карбюратором і транзисторної системою запалювання, дає можливість обслуговування моторного двигуна без спеціальної підготовки і застосування спеціального інструменту.

Човнові мотори Mercury чудово зарекомендували себе як потужна і надійна рухова сила для пересування по воді. Потужність двигуна 3,5 л.с. дає можливість швидкого розгону і підтримка високої швидкості в різних умовах. Двоконтурна система охолодження мотора з термостатом, дає можливість тривалої експлуатації двигуна без перегріву. Система запалювання з регулятором випередження дає можливість налаштувати запуск двигуна при будь-яких погодних умовах, а також наявність систем контролю і попередження про тиск масла і максимальній частоті обертання вала, робить човнові мотори Mercury безпечними і технічно вдосконаленими. Шестипозиційний нахил двигуна в човнових моторах Mercury, надає їм властивість універсальності. Їх можна використовувати і на рибальських човнах і на катерах для прогулянок.

Найкращими моторами в своїй серії є човнові мотори Suzuki . Обсяг циліндра 138 куб.см дають можливість досягти потужності до 4,4 к.с. Вони прекрасно підходять для прогулянкових катерів по морю, для підприємств рибного промислу, для рятувальних служб, рибного нагляду і т.д. Перевагу перед іншими типами моторів це цифрова система запалювання, яка призначена для контролю моменту і частоти запалювання, робить роботу моторів Suzuki стабільної та надійної при будь-яких умовах експлуатації. Система попередження про високих оборотах, понад 6000, дає можливість безпечної експлуатації мотора. У човнових моторах Suzuki передбачені передачі: передня, нейтральна, задня. Ця особливість, при включенні задньої передачі, дає можливість руху заднім ходом, що дуже зручно в умовах причалювання або підходу до навантаження.

Використовуючи човновий мотор будь-якого типу слід знати декілька умов його експлуатації: перед кожною експлуатацією мотора слід проводити огляд; знати і додержуватися правил навігації в районі, де експлуатується катер; забороняється тримаються за мотор або його частини при посадці, висадці з катера; використовувати тільки рекомендовані частини і деталі при ремонті та обслуговуванні двигуна і т.д. Слідуючи цим і безлічі інших правилах, які вказані в паспорті, човновий мотор буде надійно і безпечно служити дуже довгий час.