Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення

телебачення

Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення



З'явившись на початку дев'яностих на вітчизняному телевізійному ринку, супутникове телебачення одержало широке поширення лише десять років тому. Кожен житель Дніпропетровська , Запоріжжя чи Кривого Рогу міг дивитися безкоштовне супутникове телебачення. Саме на початку двотисячних років з'явилися численні вітчизняні супутникові оператори, які запропонували своїм абонентам високо якісний контент російською мовою. Разом з тим вітчизняні оператори запропонували досить доступну вартість абонентської плати за перегляд телевізійних каналів, що ще більше збільшило популярність супутникового телебачення.

Кабельне телебачення в силу технічної обмеженості технології передачі телевізійного сигналу за допомогою кабелю не змогло запропонувати своїм абонентам необхідний рівень якості картинки. У підсумку все більшу кількість абонентів стало переходити з кабельних операторів на супутникові. Однак говорити про те, що кабельні оператори в подальшому не зможуть конкурувати з супутниковим телебаченням було б неправильно. Головною перевагою кабельного телебачення є його доступна вартість, відзначає ресурс www.satkiev.com.ua. У більшості випадків абонентська плата за перегляд кабельних телеканалів становить три-п'ять доларів, що істотно нижче вартості перегляду каналів популярних платних супутникових платформ. У більшості випадків кабельні провайдери пропонують велику кількість телевізійних каналів, що мають загальну і тематичну спрямованість.

Для прийому супутникового телебачення абонентам необхідно придбати супутникову антену, а також декодер - супутниковий декодер. На ринку сьогодні представлені різноманітні моделі ресиверів - від досить простих SD ресивер - http://www.satkiev.com.ua/resiver/all-resiver-sd.html, до потужний і продуктивних HD ресиверів - http://www.satkiev.com.ua/resiver/all-resiver-hdtv.html, які оснащуються різноманітними додатковими функціями.

Великою популярністю на вітчизняному ринку користується бюджетний супутниковий ресівер Openbox S1, працюючий зі стандартом DVB-S. Цей простий і надзвичайно зручний в роботі ресивер відрізняється хорошим функціоналом, а наявність HDMI-виходу гарантує високу якість зображення. Можливість підключення через USB порт зовнішніх пристроїв розширює можливості використання даного гаджета.

Більш ранні статті



04.07.2012 - Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнів

06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації