Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Підвісний мотор Parsun T3.6BMS

мотор

Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнівПрактично кожна людина, яка любить відпочивати за містом, замислюється про покупку човна, оскільки вона дозволить зробити риболовлю чи прогулянки по водоймі приємними і комфортними. І, зрозуміло, особливу увагу варто звернути на вибір мотора, адже в XXI столітті мало, хто захоче гребти веслами.

На даний момент продається величезна кількість підвісних моторів, які підходять під човни різного типу. Вони відрізняються потужністю, призначенням і специфікою експлуатації, тому підбирати мотор потрібно по потребам. Одним з найпопулярніших моторів є Parsun T3.6BMS, який отримав повагу рибалок, для яких човен і вудка - це все, що потрібно для чудового відпочинку. І це не дивно, тому що даний мотор володіє безліччю перевагу в порівнянні з іншими моделями.

Човновий мотор Parsun 3.6 являє собою двотактний пристрій, ідеально відповідне для невеликих каное, а також вітрильних або надувних човнів. Варто відзначити, що дана модель отримала величезну популярність не тільки в Росії, але також у США і Канаді, тому в її якості переконалися мільйони людей. Цей мотор відноситься до класу економічних бюджетних пристроїв, однак для свого типу він володіє достатньою потужністю, яка становить 3,6 к.с., чого цілком вистачає і для риболовлі та для романтичного плавання по річці або озеру.

Особливою перевагою є можливість використання бензину А-92, що ще раз підкреслює економічність моделі, та й витрата палива не можна назвати великим. Спочатку розробники мотора хотіли зробити його легким і компактним, щоб його можна було легко перевозити. І це дійсно вийшло, оскільки вага пристрою не досягає і 15 кг. Таким чином, мотор можна легко зняти з човна в будь-який момент і привезти в машині або віднести в руках додому.

Технічне наповнення мотора відповідає сучасним стандартам, за рахунок чого забезпечує легке і тихе плавання. У пристрої впроваджено безліч сучасних систем, таких, як зниження вібрації або можливістю ходіння по мілководдю. Особлива увага приділялася і забезпечення того, щоб мотор мав максимальний експлуатаційний термін. Наприклад, термостат дозволяє контролювати систему охолодження, за рахунок чого, мотор постійно буде знаходитися в потрібному температурному режимі і не перегріється. Варто відзначити, що вся конструкція виготовлена ??зі спеціального алюмінієвого сплаву, який стійкий до корозії, що також збільшує термін служби техніки.

Ще однією відмінною особливістю човнової мотора Parsun T3.6BMS є легка керованість і якісні системи безпеки. Миттєвий запуск за допомогою електронної системи запалювання, поворотна ручка газу, що забезпечує маневреність і безпека, шнур аварійного вимкнення мотора і багато інших корисних елементів управління передбачено в даній моделі. Тому плавання з таким пристроєм завжди буде комфортним і приємним. Окремо відгуки по Parsun 3.6 можна прочитати тут.

Човнові мотори Parsun вже отримали популярність у світі і довели свою високу якість. Тому при виборі мотора варто звернути увагу на цю марку, і підібрати модель, яка буде повністю відповідати власним вимогам.

Більш ранні статті06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації