Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Огляд мотоблоків Аврора в Києві

мотоблок

Огляд мотоблоків Аврора в КиєвіДля початку розглянемо що взагалі являє собою мотоблок. По суті своїй, це малогабаритна і універсальна машина, яка придатна виконувати функцію механічного помічника в різних роботах на приватній земельній ділянці, в різних фермерських господарствах і дачах. У людей, які з тих чи інших причин не володіють достатньою інформацією про цій техніці, існує думка, що цей механічний помічник використовується лише для обробки землі на ділянці. Але варто нагадати, що саме мотоблок за допомогою багатьох різних навісних конструкцій, які йдуть як додаткове обладнання до нього, здатний набагато збільшити своє поле діяльності. Саме призначення цих навісних систем значно розширює функціональність машини: за допомогою таких агрегатів можна стригти на ділянці газон, поливати цей же газон, косити сіно на більш великій ділянці землі, перевозити чималі вантажі, а в зимовий час матоблок здатний прибирати сніг.

Тепер поговоримо про так званих професійних мотоблоках. Саме їх можна експлуатувати круглий рік. На Україні ці механізми носять назву важких мотоблоків, наприклад Аврора 125 ДЕ . Саме цей мотоблок здатний виконати не тільки різну робіт на земельній ділянці, але й додаткову іншу роботу. На ділянці з його допомогою можна зорати землю, боронувати грядки, підгортати і т.д. Великим плюсом агрегату є те, що за допомогою різного навісного устаткування, мотоблок здатний і косити сіно на великих територіях, здатний допомогти в прибиранні сміття, а також здатний вивезти його. Взимку може чистити сніг, є навіть функція подрібнення відходів з деревини.

При розгляді мотоблоків Аврора , можна виділити досить велику лінійку цих моделей. Що добре, то що при виборі, будь-який потенційний покупець цієї техніки, може підібрати саме тут модель, яка найбільше підходить для виконання тих робіт, які покупцеві й потрібні. Тобто завжди можна підібрати саме той агрегат, який повністю буде відповідати особистим запитам людини.

Припустимо, для невеликих земельних ділянок, площа яких не перевищує 20 соток, кращим варіантом буде агрегат економ-класу під назвою Аврора 41. Ще можна загострити свою увагу на агрегаті Аврора 41д. Для ділянки від 35 до 75 соток згодиться вже середній клас агрегату, такий як Аврора 105 і Аврора 135. Якщо громадянин чи юридична особа є власником ділянки понад 80 соток, то для виконання великого комплексу робіт, слід придбати актуальні агрегати для фермерських угідь. З ідеальних варіантів у цій ситуації буде професійніше агрегат під назвою Аврора 81д. Ще слід звернути увагу на агрегат Аврора 101д.

Резюмуючи все вищесказане, можна сказати, що саме мотоблоки Аврора зможуть достатньо добре підійти практично для будь-якого господарства.

Більш ранні статті13.06.2013 - Якісна електротехнічна продукція за доступними цінами

10.06.2013 - Особливості та типи рисоварок

03.06.2013 - Будівництво будинків, котеджів

09.04.2013 - Інгібітори корозії: важливість правильного вибору

12.09.2012 - Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення

04.07.2012 - Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнів

06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації