Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Якісна електротехнічна продукція за доступними цінами

тумблер

Якісна електротехнічна продукція за доступними цінамиТумблери призначаються для комутації електричних ланцюгів управління, як змінного, так і постійного струму. Їх виконавчий елемент - це важіль, який переміщається в одне (або більше) положень для зміни положення контакту.
Сучасний споживач має можливість вибору серед безлічі типів і варіацій тумблерів, які представлені на ринку сьогодні. Всі вони відрізняються функціональністю і спектром застосування. Тому користувачі можуть визначитися з найбільш кращою моделлю, яка відповідатиме необхідним вимогам. Купити тумблери означає забезпечити можливість функціонування з максимальною ефективністю даного приладу, відповідно з необхідною кількістю контактних груп.

Особливою популярністю користуються такі види тумблерів:
- Двоконтактний на 2 положення;
- Трьохконтактні на 2 або 3 положення;
- Чотирьохконтактні на 2 положення;
- Шестиконтактних на 2 або 3 положення.

Купуючи тумблер, слід звернути увагу на наявність в конструкції різьбовий шайби, яка відповідає за щільну фіксацію на яку монтує поверхні. Навантаження підключається до контактів приладу допомогою гвинтових з'єднань.

Тельферний пост є пристроєм, за допомогою якого можна здійснювати дистанційне управління різноманітними побутовими або промисловими системами, наприклад, вантажопідйомними. З його допомогою можна управляти деревообробними і металообробними верстатами.

Перевагами тельферних постів є:
- Компактний і зручний розмір;
- Використання якісної пластмаси для виготовлення корпусу відмінної якості;
- Пристосованість до значних коливань температур (від -40 і до +40 градусів);
- Простота конструкції та багато іншого.

Тельферні пости категорично не рекомендується використовувати в тих приміщеннях, де присутній високий рівень концентрації пилу, газів і будь-яких рідин. В іншому випадку, велика ймовірність пошкодження робочих елементів. Замість блокувального ключа також не можна застосовувати підручні засоби. У разі поломки якого-небудь елементу, він без єдиної проблеми витягується і замінюється. Така комфортна експлуатація не вимагає значних витрат матеріальних засобів, адже у використанні спеціальних інструментів немає ніякої необхідності. Робоче положення приладу не має значення - все передбачено для максимально комфортної роботи.

Таким чином, при грамотній і дбайливій експлуатації тельферний пост прослужить тривалий період часу. Слід зауважити, що їх обслуговування гранично просте: вони потребують тільки у своєчасній чистці та спостереженні за зношеністю контактів.

Більш ранні статті10.06.2013 - Особливості та типи рисоварок

03.06.2013 - Будівництво будинків, котеджів

09.04.2013 - Інгібітори корозії: важливість правильного вибору

12.09.2012 - Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення

04.07.2012 - Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнів

06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації