Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУМашинобудування, електротехніка, транспорт, електроніка ◊ Сучасна спецтехніка

спецтехніка

Сучасна спецтехнікаБудівництво


Будівництво найпоширеніша, затребувана і високооплачувана сфера діяльності. Величезна кількість людей працюють у таких компаніях забезпечують нам майбутнє житло. Але хіба тільки людей? Наприклад, для будівлі багатоповерхового будинку необхідно задіяти не тільки величезна кількість фахівців, а й величезна кількість спецтехніки. Закупівля такої техніки не завжди може припасти по кишені власникам будівельної компанії. Тому ми пропонуємо вам наші послуги, а саме: оренда крана , а також оренда екскаватора навантажувача з гідромолотом і звичайно ж перевезення будівельної техніки . Надаючи дані послуги, ми можемо гарантувати якість пропонованої нами техніки. Адже ми співпрацюємо тільки з відомими лідерами на світовому ринку. Віддаючи свою перевагу нам, ви надовго позбавите себе від такого головного болю, як поломка вища зазначеної техніки. Для нас немає жодних проблем у тому, щоб провести ремонт пропонованої нами техніки. Так як у нас працюють найкращі фахівці у своїй сфері діяльності, які можуть надати сервісне обслуговування на вищому рівні. Так само привілеєм оренди є те, що вам не потрібно буде окремо будувати свій автопарк, так як це належить. У нас є все. Один ваш телефонний дзвінок і ми вже перевозимо вашу будівельну техніку в будь-яку точку міста, області, району.


Сучасна техніка


Наша сучасна техніка оснащена всім необхідним і без утруднень зможе виконувати будь-яку роботу. Ми обслуговуємо не тільки великі, а й дрібні будівельні компанії, у яких немає можливості утримувати свій автопарк. Напевно на перший погляд вам здасться, що оренда спеціалізованої техніки досить таки затратна справа, але це абсолютно не так. Трохи вище ми вже згадували про те, що крім оренди спеціалізованої техніки ми докладаємо ще і якісне сервісне обслуговування. Плюсом, якого є те, що вам не доведеться зупиняти весь процес через поломку однієї технічної одиниці, на якій дійсно трималася велика частина роботи, так як ми під час зможемо надати миттєве обслуговування вашої техніки. Багаторічний досвід роботи показує, що наша техніка ламається вкрай рідко і тільки у випадках невірної експлуатації.


Не помиліться


Зупинивши свій вибір на наших послугах, ми з упевненістю можемо сказати, що претензій з вашого боку не виникне. Ми все робимо для того, щоб наші клієнти залишалися задоволені. І надалі ми були їм корисні.

Більш ранні статті24.07.2013 - Контрактні двигуни: «за» і «проти»

22.06.2013 - Огляд мотоблоків Аврора в Києві

13.06.2013 - Якісна електротехнічна продукція за доступними цінами

10.06.2013 - Особливості та типи рисоварок

03.06.2013 - Будівництво будинків, котеджів

09.04.2013 - Інгібітори корозії: важливість правильного вибору

12.09.2012 - Порівняльний аналіз супутникового і кабельного телебачення

04.07.2012 - Підвісний мотор Parsun T3.6BMS - краще рішення для невеликих човнів

06.04.2012 - Хороші помічники відмінною господині

05.03.2012 - Човнові мотори для річкової та морської експлуатації