Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Передній і задній захист бампера

захист бампера

Передній і задній захист бампера. Пороги і хромнакладки.Володар престижного автомобіля все ж хоче, щоб його машина виглядала не так, як у інших - так вже влаштована людина. Для прикраси зовнішнього вигляду автомобіля застосовується цілий ряд різних способів. Але вносити удосконалення в базову комплектацію необхідно не тільки з метою прикрасити зовнішній вигляд. Найчастіше доопрацювання покращують споживчі властивості автомобіля, його технічні характеристики. Всі такі зміни, що вносяться позначаються одним словом - тюнінг. Конструктивні елементи, що застосовуються для зовнішнього тюнінгу автомобіля, випускаються під конкретну модель, так як для них враховуються геометричні розміри і форма частин кузова, до яких вони кріпляться. Перелік моделей автомобілів і запропоновані під них деталі для тюнінга можна знайти на сайті інтернет-магазину la-ua.com. Тут же можна замовити виготовлення або доставку під замовлення відсутньої в каталозі деталі або комплекту для тюнінга. Інтернет-магазин la-ua.com забезпечить доставку товару зручним для клієнта способом.

Для створення привабливого зовнішнього вигляду машини досить популярним залишається застосування різних хромованих накладок . Це в чистому вигляді декоративні елементи. Виготовляються вони з пластику певних розмірів і форми для кожної моделі автомобіля окремо. Хромнакладкі в пакеті для конкретного авто враховують місця їх кріплення, специфіку дизайнерського виконання кузова і його елементів, підбираються під його загальний стиль. Кріплення здійснюється за допомогою двостороннього скотчу. Хромпакети зазвичай розміщують на зовнішніх дзеркалах заднього виду, на дверних ручках, на елементах багажника. Багато водіїв хромованими накладками прикрашають передній і задній бампери. Можна зустріти хромнакладкі, закріплені по зовнішньому контуру фар і задніх ліхтарів. Крім декоративних властивостей, хромпакети роблять більш помітним автомобіль в умовах недостатньої освітленості, що є досить корисним їх властивістю.

Модним серед автолюбителів залишається оснащення машини додатковими автомобільними порогами. Виконані як автомобільні підніжки, вони несуть і функцію захисту порогів від механічних деформацій, від ударів дрібних каменів, що вилітають з-під коліс. Пороги для автомобіля виготовляються з нержавіючої сталі, алюмінію або пластику. Прикріплюються вони на посилені місця кузова за допомогою потужних кріплень, щоб витримувати з необхідним запасом міцності вага стоїть на них людини.

Передня захист бампера може здійснюватися шляхом застосування потужних дуг з міцного металу. Особливо популярно зараз застосування передньої захисту у вигляді металевої решітки. Виконується вона з труб і встановлюється на передній частині автомобіля. Такі грати отримала назву у автоаматорів кенгурятник. Буває низький кенгурятник, коли він не піднімається вище радіатора, і високий - доходить до капота і вище. Для виготовлення дуг передньої захисту застосовують нержавіючу сталь або труби з чорного металу, покриті поліуретановою захистом від корозії. Кріпиться передня захист бампера до лонжеронів кузова. Міцність кріплення повинна забезпечувати захист передньої частини автомобіля від лобових ударів.

Рідше, ніж передня, застосовується задня захист бампера. Вона несе функцію не тільки декоративну, але також виконує захисну роль, оберігаючи задню частину автомобіля від пошкодження в деяких дорожніх ситуаціях. Задні дуги виготовляють під конкретну модель. При цьому враховуються можливі місця кріплення і кліренс автомобіля. Так само як і передня, захист заднього бампера виконана у вигляді дуг з нержавіючих чи сталевих труб. Кріплення до кузова особливо міцне. Задні дуги добре доповнюють передні і надають автомобілю цілісний завершений вигляд.

Більш ранні статті27.12.2012 - Чому так важливо взимку мати зарядний пристрій акумулятора?

13.12.2012 - Стенди ТНВД

09.12.2012 - Обслуговування та ремонт іномарки

12.11.2012 - Робота підсилювача гальмівної системи

12.11.2012 - Запчастини для вантажних автомобілів

09.10.2012 - Промивка форсунок автомобіля

09.10.2012 - Кузовний ремонт і його складові

02.10.2012 - Сучасні матеріали для автосервісу: настала пора обирати найкраще!

25.05.2012 - Обладнання для автомийки

17.05.2012 - Коробка передач і відеоспостереження

04.05.2012 - Як забезпечити точність збирання - розбирання блоку циліндрів

09.04.2012 - Де купити двигун на Вольво?

15.03.2012 - Двигун

17.02.2012 - Гума з шипами: плюси і мінуси

09.11.2011 - Сайлент-блок

06.11.2011 - Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних СТО автомобілів