Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Де купити двигун на Вольво?

двигун

Де купити двигун на Вольво?Досить складно відповісти на, здавалося б, просте запитання: а що найголовніше в будь-якому автомобілі? З одного боку, тут все дуже просто, але з іншого - дати зрозумілу відповідь вкрай проблематично. Одні скажуть, що це колеса, тому що без них нікуди не виїхати в будь-якому випадку, інші стверджують, що кермо і все, що з ним пов'язано, по зрозумілих причинах. Люди не без почуття гумору можуть сказати, що саме головне і основне - це хороший водій, який буде знати, як і що робити з транспортним засобом. Все це, звичайно ж, правильно, але є один елемент, який на загальну думку виступає деякою основою, і мова йде тут про двигун. У цій статті конкретно піде мова про те, де можна купити контрактний двигун Вольво . Ми розповімо про те, як його можна купити, де, причому зробити це таким чином, щоб у результаті не залишитися у програші. Ви абсолютно справедливо і правильно можете помітити, що при подібних покупках не залишитися у програші складно, і будете в чомусь мають рацію. Але треба пам'ятати, що заощадити можна і потрібно завжди, потрібно тільки знати, як це правильно робиться.

Те, про що ми розповімо далі буде актуально як для вантажівок Вольво, так і для легкових автомобілів, тому тут не варто особливо розмежовувати ці два види транспортних засобів. Єдине, про що треба буде пам'ятати, так це те, що для вантажівок масштаби всього дійства будуть набагато більше, ніж для легкових машин, тому потрібно буде якось подумати і заздалегідь вжити відповідних заходів. Наприклад, ви приїхали на авторазборку Вольво з тим, щоб тут замовити контрактний двигун. Рішення розумне і правильне, але тут весь процес покупки треба уважно контролювати від початку і до кінця, щоб потім не виникло ніяких непорозумінь. В першу чергу треба вирішити, а як ви будете транспортувати двигун з розборки? Питання стоїть гостро, бо далеко не кожна компанія запропонує вам свої послуги в цій галузі. Це означає, що всі турботи ляжуть тільки на ваші плечі. Тут розумно буде попередньо замовити евакуатор або щось подібне, що доставить вашу покупку до гаража.

Це правило справедливо не тільки для двигуна, але і для будь-яких інших бу запчастин Вольво , тому будьте обережні. Звичайно, тут є прекрасний варіант, який полягає в тому, щоб приїхати на таку торговельну точку, яка здатна надати вам деякі додаткові послуги, за певну плату, зрозуміло. Тут ми рекомендуємо не заощаджувати на цьому, тому як в підсумку є ймовірність витратити куди більше грошей.

Більш ранні статті15.03.2012 - Двигун

17.02.2012 - Гума з шипами: плюси і мінуси

09.11.2011 - Сайлент-блок

06.11.2011 - Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних СТО автомобілів