Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Сучасні матеріали для автосервісу

Сучасні матеріали

Сучасні матеріали для автосервісу: настала пора обирати найкраще!Рано чи пізно кожен автомобіль зажадає від свого власника ремонту. Відбувається це з різних причин, але як зазвичай для водія ця новина стає несподіванкою. Якісний ремонт - це не завжди самостійний ремонт в гаражі, точніше практично завжди це ремонт в спеціалізованому салоні. Любительський інтерес господаря авто не завжди виливається в якісний ремонт, в результаті якого ліквідуються поломки. Дуже часто буває по-іншому: замість того, щоб відремонтувати авто, господар завдає йому зайвий шкоду.

Не кожен автосервіс може поручитися за якість виконуваної роботи і це величезний його мінус. Однак подивимося правді в очі навіть для того, щоб виробити високоякісну чистку автомобіля дуже часто люди звертаються до фахівців. Таке рішення вони приймають з тієї причини, що багато матеріалів та обладнання можуть бути використані тільки фахівцями. Та й до того ж самостійний ремонт забирає чимало часу і сил, набагато простіше передати цю справу в руки майстра. Однак клієнт повинен бути упевнений в тому, що цей майстер зробить все, що називається, в кращому вигляді і за допомогою кращого обладнання і пристосувань. Тут можна дивитися матеріали для автосервісу , що використовуються сьогодні при ремонті авто. Для чищення автомобіля використовуються різні пилососи: це пилососи для сухого та вологого прибирання, шліфувальні пости, централізовані системи пиловидалення. А яка величезна кількість інструментів необхідно для проведення ремонтних робіт! Кожен день робочі використовують полірувальні інструменти, аксесуари для шліфувального і полірувального інструменту, теплові пістолети, набору слюсарного інструменту, пневматичний інструмент для кузовних робіт, пневматичний і електричний шліфувальний інструмент.

Говорячи про те, як повинен виглядати автосервіс зсередини і що повинно в ньому бути, важливо не забути про меблів, яка дозволяє працювати з транспортними засобами. Адже дуже важливо, щоб робочий зайняв зручне для себе положення і правильно розташував все необхідне для ремонтних робіт. Для цього йому потрібна меблі: верстаки, поличні та інші стелажі, інструментальні дошки, різноманітні шафи, як для інструменту, так і для одягу, інструментальні візки з наборами інструментів. Все це далеко не повний список устаткування і установок, необхідних сучасному автосервісу, ремонт з кожним днем ускладнюється, а список обладнання поповнюється.

Більш ранні статті25.05.2012 - Обладнання для автомийки

17.05.2012 - Коробка передач і відеоспостереження

04.05.2012 - Як забезпечити точність збирання - розбирання блоку циліндрів

09.04.2012 - Де купити двигун на Вольво?

15.03.2012 - Двигун

17.02.2012 - Гума з шипами: плюси і мінуси

09.11.2011 - Сайлент-блок

06.11.2011 - Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних СТО автомобілів