Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Запчастини для вантажних автомобілів

Запчастини

Запчастини для вантажних автомобілівВантажний вид транспортного засобу дуже надійний. Його з великою користю й віддачею застосовують у різних сферах життєдіяльності людей. На сьогоднішній день ряд компаній забезпечує перевезення на зарубіжних машинах, і їх функціями є не тільки зміст великих автопарків, але профілактика, технічне обслуговування і ремонт транспортного засобу. Внаслідок цього у таких компаній дуже затребуваними є запасні деталі і їм супутні товари. Якщо вам необхідні автомобільні деталі для важкоатлетів, то почати слід з вивчення каталогів запчастин для вантажівок спеціальних компаній, які спеціалізуються на їх реалізації.

В даний час їх достатньо велика кількість, тому вибір дуже широкий. В основному, автовласники віддають перевагу ті фірми, які здійснюють свою діяльність без посередників, роблячи прямі постачання оригінальних деталей. Але все це, в принципі, відносні речі! Також ви можете в деяких випадках вибирати запчастини-аналоги. Їх можуть порадити вибрати навіть менеджери компаній. І вони будуть відносно якісні. За допомогою програми пошуку аналогів співробітники фірм проводять професійну ідентифікацію.

Іноді аналогові запасні частини для вантажних машин по надійності і якістю не поступаються оригінальним деталям, але от коштують вони набагато дешевші. Крім всього вищесказаного затрачається менше часу на ремонт автомобіля. Пов'язано це з терміном доставки за кордону.

На складах компаній, які спеціалізуються на даній діяльності, як правило, асортимент запасних деталей для ремонту вантажних автомобілів європейського виробництва завжди широкий. Поширені такі марки як Man, Вольво, Mersedes, Scsnia, Iveco і інші (що оригінали, що і аналоги). В основному, власники транспортного засобу віддають перевагу тим компаніям, які роблять доставку замовлення до адресата.

Також зручною формою покупки комплектуючих є інтернет-магазини. Це дуже зручний вид придбання. Вам не потрібно витрачати час на пошуки необхідної деталі по місту, можна замовити її і в іншому місті з доставкою. Асортимент на сайтах звичайно ширше, ніж в магазинах. Як правило, ціни в онлайн інтернет-магазинах значно нижче, ніж в оффлайн. Звичайно, в даному виді покупки є свої мінуси, які відлякують багатьох власників авто: немає можливості помацати купується необхідну запчастину. І далеко не всі підуть на те, щоб придбати «кота в мішку» так, як деталь може виявитися бракованою.

Більш ранні статті09.10.2012 - Промивка форсунок автомобіля

09.10.2012 - Кузовний ремонт і його складові

02.10.2012 - Сучасні матеріали для автосервісу: настала пора обирати найкраще!

25.05.2012 - Обладнання для автомийки

17.05.2012 - Коробка передач і відеоспостереження

04.05.2012 - Як забезпечити точність збирання - розбирання блоку циліндрів

09.04.2012 - Де купити двигун на Вольво?

15.03.2012 - Двигун

17.02.2012 - Гума з шипами: плюси і мінуси

09.11.2011 - Сайлент-блок

06.11.2011 - Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних СТО автомобілів