Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Промивка форсунок автомобіля

Промивка форсунок

Промивка форсунок автомобіляФорсунка являє собою клапан, основна функція якого полягає в дозованій подачі палива в циліндри двигуна. Саме цей клапан впливає на витрату палива, потужність двигуна, легкість його запуску, шумність і рівень вихлопних газів. Є найпростішим і в теж час самим складним пристроєм в автомобілі, яке безпосередньо впливає на правильну роботу двигуна. Найбільш часто зустрічаються несправності форсунок є їх забруднення та поява на їхній поверхні різних відкладень, яке в більшості випадків призводить до таких наслідків, як: недостатня потужність двигуна, підвищена витрата палива, нестійка робота двигуна і підвищена токсичність відпрацьованих газів. Щоб відновити нормальну роботу цих пристроїв, рекомендується їх промивати. На сайті www.rustehnika.ru представлений широкий спектр найрізноманітнішого автосервісного обладнання, необхідного для проведення якісної діагностики, контролю та ремонту всіх систем, вузлів, агрегатів і деталей транспортного засобу.

Промивка форсунок має на увазі під собою повне видалення накопичилися забруднень і відкладень з системи. На сьогоднішній день існує кілька способів промивки: очищення спеціальними присадками до палива, промивка ультразвуком на спеціальному стенді з демонтажем форсунок з двигуна, промивка без демонтажу за допомогою спеціальної установки. Перший метод вважається профілактичним, відрізняється своєю простотою і полягає в регулярному додаванні спеціальних препаратів в паливо, як правило, кожні 3-5 тисяч кілометрів пробігу. Ця процедура дозволяє промивати форсунки від невеликих забруднень, а також і всю паливну систему. Даний метод малоефективний при наявності великих і складних забруднень, так як може призвести до повного засмічення паливного фільтра і виходу з ладу самих форсунок.

Промивання без демонтажу припускає використання спеціального стенду, який з'єднується з топливопроводом системи вприскування, через яку під тиском подається в форсунки спеціальний сольвент. Цей сольвент і призначений для швидкої та ефективної промивки цих пристроїв.

Метод промивання ультразвуком призначений для видалення складних, великих і затверділих відкладень і забруднень, коли інші способи не дають жодних результатів. Принцип дії полягає в зануренні форсунок в спеціальний миючий склад і очищення їх від бруду за допомогою ультразвуку. Якісно проведена промивка форсунок дозволяє значно економити паливо, стабілізувати роботу двигуна і поліпшити його динамічні характеристики.

Більш ранні статті09.10.2012 - Кузовний ремонт і його складові

02.10.2012 - Сучасні матеріали для автосервісу: настала пора обирати найкраще!

25.05.2012 - Обладнання для автомийки

17.05.2012 - Коробка передач і відеоспостереження

04.05.2012 - Як забезпечити точність збирання - розбирання блоку циліндрів

09.04.2012 - Де купити двигун на Вольво?

15.03.2012 - Двигун

17.02.2012 - Гума з шипами: плюси і мінуси

09.11.2011 - Сайлент-блок

06.11.2011 - Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних СТО автомобілів