Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Кращі автосалони Луцька

Кращі автосалони Луцька

Кращі автосалони Луцька на сайті AUTO.ria.uaАвтолюбителі, які проживають у Луцьку Волинської області, повинні знати про те, що кращі автосалони Луцька представлені на сайті AUTO.ria.ua у кількості трьох одиниць найменувань і до них відносяться:

1. "АІС Волинь": здійснює продаж машин таких марок, як "Geely", "SsangYong", ГАЗ, КамАЗ, "Bogdan" та інших. При цьому виступає посередником ВАЗ, УАЗ, МАЗ, "Bogdan" і є імпортером ряду машин. Примітно, що найбільша кількість пропозицій на сьогоднішній день спостерігається по ГАЗ, КамАЗ, УАЗ і "Geely", причому всі з них виставлені як нові авто в Луцьку .

Що стосується модельного ряду і фотогалереї цієї торгової автомобільної компанії, то це все так само є в наявності, необхідно лише клікнути на бажаний об'єкт. Поруч розташовані номери всіх телефонів автосалону, інтернет-адресу власного сайту. Фізична адреса можна подивитися, натиснувши мишкою на інтерактивну карту міста. Всі ціни на автомобілі вказані в доларах США.

2. "Луцьк-Експо": цей автосалон виступає в якості офіційного дилера для машин марок "Honda" та "Renault", причому вся інформація про нього на сайті, представлена, тільки українською мовою - це теж потрібно врахувати при відвідуванні його офіційної сторінки в інтернеті . Природно, вся необхідна інформація про те, як зв'язатися з даними автосалоном - вказана поруч, а модельний ряд і фотогалерею можна вивчити, якщо клікнути на відповідний об'єкт.

Звичайно, тут цікавими є два моменти:

- Автоцентр хоч і рекламує себе на сайті як повністю українські, а ціни на автомобілі вказані в умовних одиницях, а не гривнях;

- Пропозицій по "Renault" більше ніж по "Honda" мало не в чотири рази, що відразу дозволяє виявити рівень співвідношення попиту і пропозиції на ці авто;

3. "Богдан-Авто Луцьк": це автосалони в Луцьку і Волинській області, що входять у всеукраїнську мережу Національного автодилерів. На AUTO.ria.ua розміщена інформація про те, що група компаній "Богдан-Авто" надає нові авто в Луцьку марок "Daewoo", "Hyundai", "Lifan", "Great Wall", - тобто, в основному, бюджетних ліній. Виступає дилером "Hyundai", тому моделей того представлено найбільше на сайті.

У нього є свій фізичний адрес на карті, поруч вказана адреса їх офіційного сайту і телефонні номери, на які можна зателефонувати у разі виникнення яких-небудь питань. Модельний ряд салону і фотогалерею можна так само переглянути.

Ціни, знову ж таки, вказані в доларах, а валютний курс долара по відношенню до гривні відображається вгорі сторінки, і у них один US дорівнює, приблизно, десяти гривням.

Наостанок хочеться розповісти про те, що всі представлені вище автосалони мають свої СТО, магазини автозапчастин та аксесуарів, які також можна переглянути на сайті.

Автосалони на AUTO.ria.ua - це дійсно корисна інформація для всіх людей, які мають або збираються придбати машину в місті. Причому, потрібно врахувати, що вся інформація дається на нові автомобілі, пропозицій з продажу машин б/у - немає.

Більш ранні статті08.10.2012 - Дорожня розмітка

20.09.2012 - Далекі перевезення - чергування транспортних засобів

18.06.2012 - Вибираємо самоскид

16.06.2012 - Міжнародні вантажоперевезення Asstra

23.02.2012 - Вибираємо компактний автомобіль по вартості ТО

15.02.2012 - Авто продаж

14.12.2011 - Проблема вибору авто, якщо фінанси співають романси

07.11.2011 - Тенденції розвитку автопродажі автомобілів. Нова чи була у використанні?

06.11.2011 - Праця водія невід'ємна ланка економічного прогресу країни

29.09.2011 - Переваги автомобільних перевезень в Україні