Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Далекі перевезення

перевезення

Далекі перевезення - чередування транспортних засобівСучасні логістичні фірми мають можливість оптимізувати вартість, швидкість, безпеку перевезень різними способами, один з них - так звані інтермодальні перевезення. Вони характеризуються тим, що різні види транспорту обмінюються обладнанням в процесі доставки вантажу. Приклади: контейнер з вантажем зняли з корабля і відправили по залізниці; залізничний вагон перекотили на пароплав для подальшого транспортування.

Можливі морські перевезення, під час яких на кораблі подорожують автофургони з вантажем. В принципі, комбінацій може бути багато, але не всі вони представляють практичний інтерес.

Такий сервіс, як інтермодальні перевезення, можливий в рамках великої логістичної фірми, розпоряджається багатьма видами транспорту або має широкі зв'язки з колегами в різних країнах. Існує десять видів таких перевезень, але найбільшою популярністю користуються два: залізничні та суднові контрейлерні перевезення.

Контрейлерні перевезення - це різновид інтермодальних перевезень, при яких вантажні причепи автофургонів частину шляху проїжджають на залізничних платформах. Існують різні схеми договорів між транспортними компаніями, за якими виконується таке комбіноване переміщення вантажів. Вигоди зрозумілі: виключається багаторазова перевантаження при транспортуванні дорогих, негабаритних або вимагають обережного поводження вантажів. З іншого боку, перевезення по залізниці автофургона коштує дорожче, але в ряді випадків це виправдано.

Набув популярності судновоий контрейлер, або морські перевезення вантажних причепів або цілих фургонів. Як і у випадку залізничного контрейлер, таке перевезення коштує трохи дорожче, ніж звичайна. Авіаційний контрейлер не набув поширення: технічні можливості є, але ціна питання надто велика,

У яких випадках інтермодальні перевезення виявляються економічно вигідними? Дальня автоперевезення обійдеться дешевше, якщо частина шляху автофургон проїде на залізничній платформі. Мультимодальні перевезення - мабуть, єдиний спосіб здійснити доставку вантажу "від дверей до дверей" - вам не потрібно турбуватися про передачу вантажу від залізниці на автомобільний транспорт - за вас це робить компанія, що здійснює транспортування.

Більш ранні статті18.06.2012 - Вибираємо самоскид

16.06.2012 - Міжнародні вантажоперевезення Asstra

23.02.2012 - Вибираємо компактний автомобіль по вартості ТО

15.02.2012 - Авто продаж

14.12.2011 - Проблема вибору авто, якщо фінанси співають романси

07.11.2011 - Тенденції розвитку автопродажі автомобілів. Нова чи була у використанні?

06.11.2011 - Праця водія невід'ємна ланка економічного прогресу країни

29.09.2011 - Переваги автомобільних перевезень в Україні