Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Проблема вибору авто

вибору авто

Проблема вибору авто, якщо фінанси співають романсиХтоcь бажає мати престижне дороге авто, а хтось схиляється до того варіанту, що «краще журавель в руках, ніж синиця в небі». Якщо ви вирішили поповнити ряди автовласників, що слід враховувати при виборі авто?

Перше, мабуть, головне питання при покупці: що переважніше автомобіль вітчизняного або іноземного автопрому. Слід зазначити, що на це питання складно відповісти однозначно.

Як правило, іномарки є більш якісними машинами, і що важливо - більш безпечними. В той час, як вітчизняні авто - дешевші в обслуговуванні, хоча якщо брати до уваги той факт, що ламаються вони набагато частіше, часом, це питання може виявитися спірним.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на вітчизняному авто, розгляньте такий варіант, як ВАЗ 2110. Його достоїнства полягають у наступному: машина дешева в обслуговуванні, невибаглива в плані палива, має непогані динамічні показники. Важливо те, що, маючи такий автомобіль, ви навряд чи зіткнетеся з дефіцитом тих чи інших деталей, тому що вони дуже доступні. Умілі автовласники легко впораються практично з будь-якими неполадками своїми руками, не вдаючись до допомоги СТО, Однак не можна і промовчати про недоліки: це низька шумоізоляція, занадто висока витрата палива, низький рівень надійності.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на авто зарубіжного виробника, варто розглянути варіант - Daewoo Espero. Цей автомобіль вважається більш престижним, ніж ВАЗ. Переваги такі: місткий багажник, хороша звукоізоляція, автомобіль вважається досить економічним, якщо, звичайно, не їздити занадто швидко. Вартість запчастин можна сміливо назвати доступною. Іншими словами, цей автомобіль є відмінне співвідношення ціна-якість. Ви отримаєте найприємніші відчуття від водіння. Не може не радувати мінімальний набір «блатних функцій» З недоліків варто відзначити наступне: з часом починають гнити пороги, слабкі амортизатори, невисока надійність електрики.

Ну, а якщо вам раптом впадуть гроші, можна стати щасливим власником Lexus Is 250. Неабиякий дизайн екстер'єру, супер комфортабельний салон, високі динамічні характеристики - ось головні переваги авто. Серед недоліків можна назвати відносно високу ціну. Крім того, машина трохи занизька, тому до неї треба звикнути.

Пам'ятайте, що для кожного автолюбителя існує свій автомобіль. Вдалого вибору!

Більш ранні статті07.11.2011 - Тенденції розвитку автопродажі автомобілів. Нова чи була у використанні?

06.11.2011 - Праця водія невід'ємна ланка економічного прогресу країни

29.09.2011 - Переваги автомобільних перевезень в Україні