Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Праця водія

Праця водія

Праця водія невід'ємна ланка економічного прогресу країниЗі зростанням економічного прогресу зростає потреба забезпечення всіх галузей і промисловості необхідною сировиною і товарами, а також доставка готової продукції до споживача. Самим основним видом доставки є вантажоперевезення автомобільним траспортом, як у містах, так і по всій країні, так і за її межі.

Використання автомобільного транспорту для доставки вантажів у містах, це мабуть, єдиний спосіб, який дає можливість підтримувати, не тільки забезпечення виробництва всім необхідним сировиною, але і доставляти вчасно товари в торгові центри та магазини. А також, не можна забувати і про своєчасну доставку персоналу до місця роботи.

Використання автомобільного траспорту вимагає підбору професійних водіїв, на яких буде покладена велика відповідальність не тільки за вантаж, що перевозиться або людей, але і дотримання графіку, і своєчасну доставку. Адже хоч на годину відбудеться затримка необхідної сировини на виробництво, постанет необхідність перерахунку всього процесу виробництва і робочого часу, що в свою чергу призведе до збитків.

Слід також зауважити, що робота водієм в Києві набагато відрізняється ніж робота водієм в Донецьку . Працюючи водієм в будь-якому населеному пункті слід знати особливості, будь то місто-столиця чи обласний центр. Знання водієм особливостей об'їзду під час появи заторів на дорозі, дасть можливість спланувати свій шлях і вчасно доставити вантаж, персонал, або аварійні служби до місця ремонту.

Працюючи водієм-експедитором в торгівлі, слід також проявляти увагу при прийманні і здачі вантажу, мати знання та навички обліку товару, правильності оформлення документів.

Працюючи водієм на спецтехніці (автокран, бетоновоз, навантажувач, будівельна техніка) вимагає знання не тільки навичок водіння, але і специфіку проведення робіт на будівництві, вимоги техніки безпеки, знання і вміння використання навісного обладнання, його можливості. Стежити за цілосності і справністю всіх вузлів і агрегатів.

Робота водієм - це клопітка, відповідальна, шановна робота. Професійні водії не тільки "крутять баранку", але й рятують життя своїм умінням і швидкістю, в сільському господарстві вирощують хліб, забезпечують продуктами магазини, вчасно доставляють нас до місця роботи, забезпечують промисловість і виробництва та багато іншого за що ми повинні дякувати і поважати їх професію.

Більш ранні статті29.09.2011 - Переваги автомобільних перевезень в Україні