Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Міжнародні вантажоперевезення Asstra

Asstra

Міжнародні вантажоперевезення AsstraПри плануванні та виконанні завдань на більшості фабрик і заводів, на великих і малих підприємствах, в торгівельній галузі, сільському господарстві, основним питанням є доставка сировини на виробництво і в подальшому перевезення готової продукції споживачеві. Надаючи послуги з вантажоперевезення, фірма-перевізник Asstra нададуть якісну та швидку доставку.

Дуже відповідальним моментом є міжнародні вантажоперевезення з європейських країн. З чим це пов'язано, розуміють всі, це і технічний стан автомобіля, і підготовленість причепа, і наявності великого переліку дозвільних документів, і готовність водія до міжнародних поїздок. Також дуже важливим моментів при перевезеннях автомобільним транспортом є швидкість, надійність та оптимальна вартість. Автомобіль не проходить відміток на проміжних станціях, як в залізничному способі перевезення, дешевше ніж авіаційні. Займаючись міжнародними перевезеннями, фірма-перевізник Asstra нададуть не тільки досвідчених водіїв, справні автомобілі, але і візьмуть відповідальність за збереження вантажу і терміни його доставки. Також зверніть увагу на те, що використовуючи інші види перевезень, не автомобільним транспортом, доведеться використовувати ще додаткові витрати на перевезення зі складу аеропорту або залізничної станції до кінцевого місця доставки вантажу. Автомобільним транспортом ви отримаєте вантаж, як говориться "до дверей клієнта".

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом є найпопулярнішим. При доставці бензину і дизельного палива до автозаправних станцій можна здійснити не використовуючи пересувні цистерни. Автомобіль надасть можливість доставити паливо від нафтобази, але і розвести його до кінцевого споживача на автозаправні станції. Ще однією дуже великою перевагою є те, що відправник і одержувач в будь-який час доби може відстежувати шлях пересування вантажу. А також, можливість складання графіка руху і термінів прибуття вантажу, замовник міжнародних перевезень зможе самостійно планувати виробничий процес.

Дивлячись на економічну діяльність країни, ми щодня бачимо, що перевезення негабаритних вантажів є самою основною. Доставка товарів в супермаркети, будівельні матеріали на будівництво, сировину для виробництва, обладнання на заводи, скрізь і повсюдно використовують автомобілі середньої і малої місткості. Використовуючи такий спосіб організації виробництва і бізнесу є найоптимальнішим.

Замовивши вантажоперевезення автомобільним транспортом у професіоналів Asstra, ви отримуєте швидкість, відповідальність, надійність та гарантію, що ваш вантаж буде в необхідні терміни доставлений до місця призначення у повній цілості.

Більш ранні статті23.02.2012 - Вибираємо компактний автомобіль по вартості ТО

15.02.2012 - Авто продаж

14.12.2011 - Проблема вибору авто, якщо фінанси співають романси

07.11.2011 - Тенденції розвитку автопродажі автомобілів. Нова чи була у використанні?

06.11.2011 - Праця водія невід'ємна ланка економічного прогресу країни

29.09.2011 - Переваги автомобільних перевезень в Україні