Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Дорожня розмітка

Дорожня розмітка

Дорожня розміткаЗ дитинства нас учили тому, що дорогу треба переходити по «зебрі», пішохідному переходу на зелений сигнал світлофора. Такі різного роду символи відіграють важливу роль у нашому житті. Нікому не прийде в голову йти на червоне світло через дорогу, якщо рух інтенсивний. Те ж саме і з водіями: жодна розсудлива людина не буде перетинати суцільну лінію, щоб обігнати автомобіль по зустрічній смузі.

Тут потрібно окремо сказати про дорожній розмітці. Адже це не просто зображення на асфальті. Це цілий мова для водіїв та пішоходів. Вона розділяє потоки руху, попереджає про небезпечні поворотах, позначає місця для стоянки, парковки, зупинки маршрутних транспортних засобів. Разом з цим за допомогою розмітки можна дублювати знаки дорожнього руху. Наприклад, нерідкі випадки, коли дублюється на проїжджій частині знак «обмеження швидкості». Розмітка грає важливу роль під час руху транспортних засобів. Тому до вибору матеріалів для розмітки потрібно підходити серйозно.

Ми всі чудово знаємо, яка погода буває взимку і ранньою весною і в якому стані знаходиться дорожнє полотно. Тим не менш, розмітка повинна витримувати всі подібні випробування. Це означає, що в якості матеріалів повинні вибиратися такі, які добре переносять будь-які погодні умови. Також варто врахувати і пересування транспортних засобів на дорозі, оскільки при гальмуванні сила тертя об асфальт стає більше.

Розмітка дорожня тут представлена кількома видами: постійна і тимчасова. Тимчасова найчастіше має яскраво-оранжевий колір. Вона наноситься в місцях, де відбувається ремонт дороги, але при цьому потрібно змінити напрямки руху для того, щоб уникнути аварій. Постійна ж має білий колір і наноситься в тих місцях, де прокладено дорожнє полотно і де потрібно регулювати рух. Фарба, використовувана на дорогах, виготовляється з акрилової смоли, що забезпечує її «зносостійкість».

Останнім часом на дорогах використовуються світловідбиваючі матеріали, що дозволяють водіям краще орієнтуватися на трасі в темний час доби, або на слабоосвещенних небезпечних ділянках. І це може бути не просто фарба, а цілі пластикові вставки. Скажімо, що для правильної розмітки необхідно використовувати професійну техніку та відповідне обладнання. Що стосується вартості, то різні компанії називають різні цифри, проте, зазвичай ціна за 1 кілограм фарби для дорожньої розмітки починається приблизно від 70 рублів.

Більш ранні статті20.09.2012 - Далекі перевезення - чергування транспортних засобів

18.06.2012 - Вибираємо самоскид

16.06.2012 - Міжнародні вантажоперевезення Asstra

23.02.2012 - Вибираємо компактний автомобіль по вартості ТО

15.02.2012 - Авто продаж

14.12.2011 - Проблема вибору авто, якщо фінанси співають романси

07.11.2011 - Тенденції розвитку автопродажі автомобілів. Нова чи була у використанні?

06.11.2011 - Праця водія невід'ємна ланка економічного прогресу країни

29.09.2011 - Переваги автомобільних перевезень в Україні