Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУТуризм, відпочинок, подорожі ◊ Переваги подорожей на автомобілях

подорож

Переваги подорожей на автомобіляхБезумовно, подорожувати - це дуже добре, а подорожувати на автомобілі - ще краще. І це твердження повністю відповідає дійсності, оскільки такий вид відпочинку має значно більше переваг. Найголовнішими з них є можливість здійснювати поїздку по тим містам, які цікавлять найбільше, зупинятися в обраних готелях, в любо момент змінити маршрут поїздки, а так само станавливаются тільки біля цікавлять пам'яток і проводити в них потрібне для огляду кількість часу.

Поїздка до Відня на автомобілі це чудова можливість побачити за один раз дуже багато. У столиці Австрії, як і в будь-якому місті, унікальні пам'ятки, музеї, та інші цікаві для туристів об'єкти знаходяться в різних районах міста, а при поїздці на громадському транспорті йде багато часу на дорогу. Багато готелі Відня 3 зірки мають власні охоронювані паркування, тому проблеми - де залишити автомобіль на ніч або на час відвідування театру не буде.

Відень не тільки зарахована до самим благополучним мегаполісам світу і вважається найкрасивішою європейською столицею, але і при цьому є містом цінителів мистецтва: тут музика, як, втім, і ім'я Вольфганга Амадея Моцарта зведені в культ. Ім'ям великого композитора названі провулки, сквери, кафе і багато інших об'єктів аж до страв в розкішних ресторанах. Є в столиці Австрії і величезна кількість скарбниць мистецтва. Наприклад, Державний музей мистецтв має мільйони гравюр Рафаеля, Да Вінчі, Шагала та інших відомих художників, а знаменитий Бельведер не відстає від нього за кількістю безцінних колекцій живопису.

Безумовно, дістатися до Самуї на особистому транспорті буде дещо проблематично, але щоб відвідувати культурні, природні та історичні пам'ятки острова, можна взяти напрокат автомобіль. Для проживання найкраще забронювати готелі Самуї 3 зірки : такий вид готелів пропонує номери різної цінової категорії і якості комфорту, тому є можливість за доступну ціну зняти зручний і вельми пристойний номер.

На острові зведена величезна кількість храмів, починаючи від відомих всьому світу, і закінчуючи невідомими нікому, крім місцевих жителів. Мається на Самуї міні-заповідник, акваріум, сафарі-парк, безліч водних атракціонів, пропонується многок Руїза та екскурсій на острови, клубів, де можна зайнятися дайвінгом або снорклингом. Побувати в цих та багатьох хдостопрімечательностях одного з островів Таїланду набагато зручніше на орендованому автомобілі, що дозволить вибірково відвідати цікаві місця або вчиняти оглядові екскурсії по острову самостійно.

Більш ранні статті05.06.2013 - Нетривалий вояж до маловідомих перлин архітектури

15.01.2013 - Оренда апартаментів в Жатце, Чехія

27.12.2012 - Тури в Ерзінджан, Туреччина

24.10.2012 - Готелі економ класу: переваги і недоліки

19.03.2012 - Тури в Давао, Філіппіни

26.12.2011 - Тури в Гріндельвальд, Швейцарія

05.12.2011 - Тури в Лінц, Австрія

22.11.2011 - Тури в Алгарве, Португалія

27.06.2011 - Новорічні тури в Гондомар, Португалія