Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУТуризм, відпочинок, подорожі ◊ Тури в Давао, Філіппіни

Філіппіни

Тури в Давао, ФіліппіниПеретворити мрію про відпустку в найбільшому місті екзотичного острова Мінданао в реальність під силу багатьом любителям подорожей. Для цього достатньо придбати горящі путівки на Філіппіни в березні - місяці найяскравішого місцевого фестивалю. У цей найважливіший туристичний центр країни прагнуть туристи, які мріють про різноплановому і захоплюючому відпочинку.

Тут можна ніжитися цілими днями на доглянутих пляжах з чорним вулканічним піском. Цінителі активного проведення часу ходять в океан під вітрилом, їздять до стометровим водоспадів у парку гори Апо або сплавляються на каяках. Особливою популярністю користуються прогулянки на човні до коралових саду, розташованому поруч із узбережжям острова Самаль.

Бажаючі помилуватися з висоти 2650 футів на мальовничі види затоки і околиць міста, відправляються в Природний парк Едем. Шлях з центру Давао до цієї дивно красивою території, яка знаходиться в сосновому лісі, займає не більше 45 хвилин. У найвищій точці курорту розкинулися сади Малагос, де виростають орхідеї і мешкають великі і яскраві метелики.

Незабутні враження залишать відвідини знаменитої крокодилячу ферму. Тут містяться страшні тропічні тварини, виловлені в річці Давао, довжина деяких з яких досягає 6 метрів. На фермі гості курорту зможуть також поспостерігати за поведінкою мавп, тигрів, змій та інших представників тропічної фауни.

Не позбавлений Давао і колоритних пам'ятників архітектури, одним з яких є найстаріша в місті церква - собор Сан Педро. Мандрівники, купивши дешеві путівки в цей куточок Філіппін, побачать зберігся з 1847 року в первозданному вигляді вівтар святилища. Головною реліквією храму вважаються мощі святого Петра, покровителя населеного пункту.

Допитливі туристи не пройдуть повз Музею Давао, експозиції якого розповідають про багату культурну спадщину численних етнічних груп, що жили в цих краях в різні періоди часу. Особливе місце займає воскова фігура Мануеля Кесон - президента країни, який написав указ про заснування міста в 1936 році. Увазі відвідувачів представлені малюнки, глиняні вироби, традиційні костюми, вази, ювелірні прикраси, музичні інструменти, вік яких обчислюється тисячоліттями.

Не менш цікаві колекції Японського музею, присвяченого життю та побуту японських поселенців Давао до і під час Другої світової війни. Цієї ж тематики присвячені виставки розташовані в Японському тунелі, дістатися до якого з міста можна за 30 хвилин. Тут туристи мають можливість оглянути каплиці, копію Золотого Будди, статуї солдатів, камери для полонених, знаряддя.

Давао - це ще і місто феєрично веселих свят. В період фестивалю врожаю Кадаяван-Са-Дабан місцеві вулиці прикрашають фруктами, овочами, яскравими тропічними квітами, проводяться масові карнавальні ходи. Не менш захоплююче видовище - свято Ароа в березні з його дискотеками, ярмарками, частуваннями та пишними парадами.

Одне із значущих переваг відпочинку в Давао - відсутність штормів і тайфунів, завдяки горам, що закриває місто від вітрів і руйнівних стихійних лих. Вигідно і приємно також набувати недорогі тури на Кубу, ціни 2012 року на які змушують серце радісно завмирати в передчутті незабутньої відпустки. Колоритні пам'ятники архітектури колоніального періоду, дивовижні колекції музеїв, ідилічні пляжі, дружелюбні місцеві жителі, вкуснейшая національна кухня і різноманітність веселих розваг - лише частина задоволень, призначених для гостей острова.

Більш ранні статті26.12.2011 - Тури в Гріндельвальд, Швейцарія

05.12.2011 - Тури в Лінц, Австрія

22.11.2011 - Тури в Алгарве, Португалія

27.06.2011 - Новорічні тури в Гондомар, Португалія