Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУТуризм, відпочинок, подорожі ◊ Тури в Гріндельвальд, Швейцарія

Швейцарія

Тури в Гріндельвальд, Швейцарія



Коли мова заходить про поїздку на гірськолижний курорт, більшість з нас уявляє собі засніжені схили і покриті льодом неприступні вершини. Але якщо ви плануєте літній відпочинок в Швейцарії , то варто скористатися можливістю побачити, як виглядає Гріндельвальд - один з найкрасивіших гірськолижних курортів цієї країни - в теплу пору року. Ця альпійська село розташувалася у вузькій долині біля підніжжя знаменитого «альпійського тріо» - Айгера, моїх і Юнгфрау.

У літній час навколо Гріндельвальда діє кілька десятків маршрутів для пішохідних прогулянок загальною протяжністю більше 300 км. Серед такого розмаїття підібрати собі стежку по силам зможуть як підготовлені спортсмени, так і батьки з дітьми або туристи у віці. Для шанувальників гірських велосипедів підготовлено близько 160 км трас на схилах Юнгфрау, а для бажаючих випробувати свої сили в змаганні з іншими шанувальниками велосипедного спорту в Гріндельвальді щорічно влаштовується змагання Eiger Bike Challenge.

Відпочиваючи влітку в Гріндельвальді, можна освоїти секрети параглайдінга, придатного навіть людям, які не можуть похвалитися хорошою фізичною підготовкою. Також в Гріндельвальді можна зайнятися альпінізмом, зробити сходження до вершини Юнгфрау по одній з чотирьох прокладених тут «віа-ферати» або вчинити сплав по одній з гірських річок, які вважаються кращими в Швейцарії для заняття рафтингом. А тим, хто шукає захоплюючих дух пригод, запам'ятається банджи-джампінг, що дозволяє з висоти «пірнути» в утворене льодовиком ущелині.

У зимовий час вибір розваг на курорті стає ще більше. І хоча за ціною відпочинок в «Селі льодовиків» в розпал сезону катання обійдеться вам трохи дорожче, ніж путівки на гірськолижні курорти Австрії , приїхати в Гріндельвальд взимку варто заради прекрасних пейзажів, рівних яким по красі немає у світі. Помилуватися оточуючими Гріндельвальд двома сотнями гірських піків можна, піднявшись за допомогою високогірній залізниці, яка обслуговує регіон Юнгфрау, практично до самої верхньої точки перевалу Юнгфрауйох.

Саме тут розташовується сама високогірна залізнична станція Європейського континенту, яку часто називають Вершиною Європи. В 600 метрах від неї знаходиться скеля Сфінкс, де обладнана оглядова площадка, з якої відкривається вид на Альпи з оглядом в 360 градусів. Дістатися до неї можна за допомогою швидкісного ліфта, що піднімає пасажирів на необхідну висоту всього за 25 секунд і здатного перевезти понад тисячу осіб за одну годину.

Також від станції «Юнгфрау» можна дістатися до чудового Льодового палацу, розташованого трохи нижче льодовика Алеч. Дане унікальна споруда повністю створено з льоду - переливаються зеленим і блакитним кольором скульптури, а також стіни, стеля та підлога займає 1000 квадратних метрів палацу - це чистісінький лід, який завдяки панує тут холоду не тане навіть у розпал літа. Зігрітися після відвідин палацу можна в одному з численних гірських ресторанів, розташованих недалеко від станції, або в знаменитому панорамному ресторані «Піц Глорія» на вершині Шільтхорн.

Шлях до «Юнгфрау» і назад запам'ятається вам не менше, ніж перебування на перевалі, адже двенадцатікілометровий маршрут до станції проходить по самих мальовничих місцях Оберланд. Тому якщо ви замовите тури в Швейцарію на Різдво або в період новорічних канікул, то зможете помилуватися альпійськими ландшафтами у всій їх красі, за яку цей регіон був включений до Списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Більш ранні статті



05.12.2011 - Тури в Лінц, Австрія

22.11.2011 - Тури в Алгарве, Португалія

27.06.2011 - Новорічні тури в Гондомар, Португалія