Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУТуризм, відпочинок, подорожі ◊ Тури в Лінц, Австрія

Австрія

Тури в Лінц, АвстріяМісто Лінц, яке є столицею землі Верхня Австрія, розташовується на північному заході альпійської країни, в мальовничій місцевості на берегах Дунаю. Якщо вас приваблює недорогий відпочинок в Австрії з Москви , то в цьому випадку вам слід придбати палаючу путівку в Лінц. Купівля туру зі знижками дозволить чудово відпочити в третьому за величиною місті Австрії, проживаючи в комфортному номері одного з кращих готелів Лінца.

Ще в дорімскій часи на території сучасного міста знаходилося древнекельтское поселення Лентос, на початку I століття до нашої ери римляни заснували в цьому місці свою фортецю для оборонних цілей. У 799 році місто згаданий в літописі під нинішньою назвою Лінц, приводом для цього послужило будівництво Церкви Святого Мартіна. Цей древній храм зберігся до наших днів, він є найстарішим церковною спорудою країни.

У центрі Старого міста розташовується Головна площа, яка вражає туристів своїми розмірами і вважається найбільшою площею Австрії з тих, що були створені в Середні століття. Площа, існуючу з середини XIII століття, прикрашає Колона Святої Трійці - це так званий чумної стовп, побудований в 1723 році в знак позбавлення Лінца від чуми. Пам'яткою площі є і стара Ратуша, в будівлі якої розміщується Музей історії Лінца.

Прогулянки по Лінцу і огляд його історичних місць зажадають від туриста чимало сил. Відпочити після екскурсій ви зможете в затишному готельному номері. Купівля палаючого туру в Лінц дозволить заощадити чимало коштів, але ця економія ніяк не вплине на рівень надаються готелем послуг. Багатьох туристів наступного літа зацікавлять горящі путівки на Кіпр, 2012 рік, на думку аналітиків, пройде під знаком росту інтересу до турів по європейських містах.

Серед храмів Лінца інтерес викликають Старий собор, побудований в стилі бароко в 1774 році, і неоготичний Новий собор, що відкрився в двадцятих роках XX століття. Вежі Нового собору мають висоту 135 метрів. На високій скелі, що височіє над Дунаєм, розташовується замок, побудований в кінці XIII століття, у свій час він грав роль імператорської резиденції Фрідріха III, зараз в цій споруді знаходиться Земельний музей.

Із сучасних будівель в Лінці можна виділити концертний зал Брукнера, Центр електронного мистецтва, а також будівля Художнього музею. Однією з візитних карток Лінца вважається Міст Нібелунгенбрюкке, з якого можна помилуватися мальовничими видами Дунаю і обох його берегів. Ще більш чудова панорама відкривається з вершини гори Пестлінгберг, на яку можна піднятися на трамваї. Ця трамвайна лінія діє з 1898 року.

Багато цікавого чекає в Лінці мандрівників з дітьми: вони можуть відправитися в зоопарк, погуляти в міському парку з безліччю атракціонів, прокотитися на екскурсійному поїзді по казкових місць, розташованим в тунелях, прокладених у горі Пестлінгберг. Любителів мистецтва привертають традиційні музичні фестивалі і кінофестиваль, що проходять в Лінці. Цінителів вечірнього відпочинку порадують розважальні комплекси, дискотеки і клуби.

З кожним роком все більше росіян дізнається на практиці про переваги гарячих турів в Лінц. Зараз існують можливості придбати путівки зі знижками в будь-яку іншу країну, попитом користуються, наприклад, дешеві тури до Норвегії, вартість яких виявляється доступною для багатьох наших співвітчизників. Відстежуючи рекламні оголошення, ви можете без особливих зусиль придбати палаючу путівку в вподобану вам країну.

Більш ранні статті22.11.2011 - Тури в Алгарве, Португалія

27.06.2011 - Новорічні тури в Гондомар, Португалія