Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУТуризм, відпочинок, подорожі ◊ Оренда апартаментів в Жатце, Чехія

Чехія

Оренда апартаментів в Жатце, ЧехіяНеобов'язково вдаватися до допомоги туроператорів для ознайомлення з історичними пам'ятками та старовинними народними звичаями. Потрібно всього лише скласти цікавий маршрут, забронювати будинку Pierre Vacances , щоб не турбуватися про житло, купити квитки за допомогою онлайн-сервісів, дочекавшись знижок, і можна вважати, що відпочинок вдався. Такий варіант найчастіше ефективніше й економніше тих, що пропонують туристичні фірми.

За численними пам'ятками Жатца можна вивчати його довгу захоплюючу історію. Центр міста став справжнім музеєм під відкритим небом. Тут можна побачити, як протягом століть один архітектурний стиль змінювався іншим. Городяни оголосили це місце міським заповідником і дбайливо зберігають свою історичну спадщину.

Жителі міста люблять легенду про стародавній народ пивоварів - гомолупулов, які в незапам'ятні часи жили на місці сучасного Жатца. У музей цього легендарного племені перетворений середньовічний бастіон, який під час гуситського повстання захищав місто від папської-австрійського війська.

Втім, на доказ існування гомолупулов городяни можуть пред'явити могилу одного з них. У цьому похованні разом зі скелетом знайдені глиняний глечик і табличка з нанесеними рисками, яку оголосили рахунком шинкаря за пиво. І нехай могила виявлена ??1 квітня - хіба це причина сумніватися в тому, що в центрі чеського пивоваріння похований перший у світі любитель пива?

Дуже популярний серед жителів і гостей міста Інститут хмелярства. Фахівці інституту вивчають хміль і його хвороби, виводять нові сорти цієї рослини і перевіряють їх властивості дослідним шляхом на експериментальному пивоварному заводі.

Любителям пінного напою цікаво буде відвідати сусідні Німеччину та Угорщину з їх багатою історією пивоваріння. Ці країни входять в Шенгенську зону, і тому в'їзна віза не потрібна. Орендувати у Німеччині та Угорщині вілли , як і будь-яке інше житло, не складніше, ніж у Чехії.

Жатец може пишатися унікальним музеєм - «Храмом хмелю та пива», який несе і пізнавальні, і розважальні функції. «Хмельовий маяк» - це незвичайна оглядова вежа. Відвідувачі потрапляють туди на ліфті, по шляху милуючись 3D-анімацією на пивну тему. Поряд з маяком знаходиться стара будівля колишнього складу хмелю, в якому тепер влаштований лабіринт. Тих, хто пройшов лабіринт до кінця, чекає традиційний приз - скарб. І, звичайно, особливий інтерес викликає єдиний у світі ресторан, в якому пиво варять на очах у відвідувачів.

Ще одне примітне місце, з якого видно все місто і його околиці, - головна вежа міської ратуші, збудованої в ХIV столітті. Є прикмета, завдяки якій оглядова площадка вежі ніколи не пустує: якщо вдасться побачити з цієї висоти німецький замок Газмбурк, збудеться твоє заповітне бажання. Її часто намагаються перевірити на собі мандрівники.

Найстаріша церква в місті, костел святого Вацлава, була побудована в XII столітті. У XVII столітті його внутрішню обробку змінили відповідно до вимог модного в той час стилю бароко, і зараз вже неможливо уявити, яким був первозданний інтер'єр храму. Але тим не менш, костел дуже гарний. Це одна з найвідоміших визначних пам'яток Жатца.

Всі старовинні міста багато цікавого можуть розповісти допитливому мандрівникові. Оренда апартаментів в іншій країні дозволяє гостю краще дізнатися її історію і побут, побачити більше пам'яток і зрозуміти дух народу. Спостережливість і неупередженість стануть кращими супутниками туриста закордоном.

Більш ранні статті27.12.2012 - Тури в Ерзінджан, Туреччина

24.10.2012 - Готелі економ класу: переваги і недоліки

19.03.2012 - Тури в Давао, Філіппіни

26.12.2011 - Тури в Гріндельвальд, Швейцарія

05.12.2011 - Тури в Лінц, Австрія

22.11.2011 - Тури в Алгарве, Португалія

27.06.2011 - Новорічні тури в Гондомар, Португалія