Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУТуризм, відпочинок, подорожі ◊ Нетривалий вояж до маловідомих перлин архітектури

вояж

Нетривалий вояж до маловідомих перлин архітектури - відмінний спосіб урізноманітнити вихідніВсім нам добре відомі і Ялтинське «Ластівчине гніздо», і Мукачівський замок, і Лівадійський палац. Хочеться сподіватися, що більшості також добре знайомі та Корсунь-Шевченківський, Білгород-Дністровська фортеця, і Олеський замок. Всі перераховані пам'ятники архітектури - народне надбання, про який в тій чи іншій мірі нам відомо з дитинства. Однак на просторах нашої гарної країни існує ще безліч менш прославлених, менш відвідуваних і куди гірше збережених історичних перлин, які, тим не менш, варто побачити хоч раз в житті. Мало кому, наприклад, відомий палац Грохольських в селі Червоне, палац Орловських в Маліївцях, палацовий комплекс у Вишнівці. Всі ці чудові ансамблі пережили кілька воєн, розграбування і тепер знаходяться в повному або частковому занепаді. Практично всі вони оточені мальовничими парками і все ще зберігають ту атмосферу старовини, яку ні з чим не переплутаєш.

Доїхати до подібних в'янучих перлин старовинної архітектури найпростіше на особистому транспорті ( оренда автобуса - прийнятний варіант для великої компанії). У межах пари сотень кілометрів від Києва відшукається кілька десятків палаців і садиб початку 18-19 століття, колись розкішних, а тепер доживають свій вік в забуття і дрантя. Від деяких з них залишилися тільки стіни і фундамент, але навіть вони представляють інтерес для будь-якого, хто хоч трохи цікавиться історією та архітектурою, а таких, хочеться сподіватися, серед наших сучасників предостатньо. Кожен з таких палацово-паркових комплексів - це шедевр. Більшість з них будувалися з таким розмахом, який міг собі дозволити мало хто з європейців. Як правило, ці палаци і садиби проектувалися і будувалися кращими архітекторами того часу, тому витонченість форм і масштаби деяких будівель вражають і досі.

Зрозуміло, замовлення автобуса та організацію туру можна доручити туристичній фірмі, яких безліч. Однак куди цікавіше підготувати і здійснити таке міні-подорож самостійно, компанією друзів. Подумайте про те, що можна провести ще одні уповільнені вихідні, сидячи перед телевізором, або вибратися дружним колективом у пізнавальний тур і побачити місця, про які багато хто навіть не знають, але ж місця ці воістину прекрасні! Все що потрібно для такого вояжу - це бажання. Відсутність особистого транспорту (при можливості заздалегідь домовитися про таку послугу як оренда мікроавтобуса ) зовсім не перешкода, також як і відсутність «зайвих» коштів. Подібний тур тим і цікавий, що досить економічний і при цьому по-справжньому захоплюючий для осіб будь-якого віку. Ентузіаст, який почне збирати інформацію про те, скільки неймовірно красивих і цікавих з історичної точки зору місць знаходиться в радіусі трьох сотень кілометрів, неодмінно складе план найближчій «вилазки» в лічені хвилини. Кожен може зробити своє життя більш насиченою, а відпочинок більш пізнавальним, тим більше що наші славні предки подбали про те, щоб нам, нащадкам, було що пізнавати.

За матеріалами Elit-Trans.Kiev.UA

Більш ранні статті15.01.2013 - Оренда апартаментів в Жатце, Чехія

27.12.2012 - Тури в Ерзінджан, Туреччина

24.10.2012 - Готелі економ класу: переваги і недоліки

19.03.2012 - Тури в Давао, Філіппіни

26.12.2011 - Тури в Гріндельвальд, Швейцарія

05.12.2011 - Тури в Лінц, Австрія

22.11.2011 - Тури в Алгарве, Португалія

27.06.2011 - Новорічні тури в Гондомар, Португалія