Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Підбір обладнання для автомийки

обладнання

Підбір обладнання для автомийкиАвтомийка є невід'ємним видом обслуговування автомобіля в кожному населеному пункті. Використання послуг по очищенню й миттю автомобіля застосовують на автосервісі, при підготовці автомобіля до ремонту; в міському секторі, як окремої одиниці автомийки; на заправках, на приватній ділянці. І у всіх цих місцях миття та очищення необхідно використовувати миюче обладнання з додатковими пристосуваннями і миючими рідинами. Якщо розглядати обладнання та приладдя для автомийки, його можна розділити на кілька видів: перше, миючі апарати високого тиску з підігрівом води або без підігріву, піногенератори; друге, пароочищувачі та пилососи для чищення усередині автомобіля; третє, автохімія, автокосметика; четверте, додаткові пристосування для мийки та засоби захисту мийника. Слід також згадати про невеликі апаратах для побутового використання - мінімийки, які застосовують на приватних ділянках і в побуті.

Розглядаючи питання про мийних апаратах, то можна помітити, що їх на ринку велика безліч від різних виробників. З усього переліку мийного обладнання, світового визнання і надійності в роботі визнані апарати від Кarcher. Використовуючи апарат високого тиску, або навіть вам до душі мінімийка Karcher , все одно застосування мийного обладнання від цього виробника дасть безвідмовність в роботі, простоту використання і довговічність застосування. Мийні апарати різняться між собою за своїми технічними характеристиками, а саме, по робочому тиску, по продуктивності, за потужністю. У кожному разі підбору мийного апарату слід виходити від необхідних потреб, або ця мийка буде використовуватися каждодневно при митті великого потоку автомобілів, або вона буде виконувати мийку автомобілів при потребі, до прикладу, на СТО при підготовці до ремонту.

Також слід зазначити і застосування піногенератора для безконтактної мийки автомобіля. Використання такого виду мийного обладнання дає можливість економії миючої рідини, можливість доступу в труднодоступні місця, збереження лакофарбового покриття автомобіля, зменшення часу на мийку. Піногенератор при використанні стисненого повітря через пенообразующую насадку утворює піну, яка наноситься на будь-які поверхні. І в залежності від типу використання розчину миючої рідини, піногенератори можуть застосовуватися для дуже широкого спектру мийки: автомобілів, виробництва, харчової галузі.

Незамінним інструментом очищення салону автомобіля є пилососи, пароочисники і піногенератори. Кожен тип такого виду мийного обладнання виконує свою особливу роль. Про пилососах говорити не будемо, щоб не займати ваш час, і так ясно для чого вони існують. Піногенератор, як і вище описано, утворює активну піну, яка при нанесенні на обшивку сидінь, підіймає пил і насичується нею, далі використовуючи пилосос, вся забруднена піна видаляється з поверхні. Пароочиститель теж грає свою незамінну роль в очищенні. При його використанні, пар, випущений з насадки по поверхні, розплавляє жирові відкладення, бруд, які віддаляються пилососом. Найкращим варіантом для використання на автомийці такого типу миючого обладнання, це застосування апаратів два в одному.

Для кожного типу миючого обладнання, будь то апарат високого тиску або піногенератор, застосовують миючі засоби. Застосування автохімії в сучасній митті дає чудовий результат очищення транспортних засобів. Безконтактний автошампунь зберігає поверхню лакофарбового покриття, очищувачі для скла дають довготривалу підтримку скла в чистоті і захист від бруду, очисники пластику додадуть чудовий блиск і антистатичну захист і так далі.

І в завершенні зауважу, що в кожному окремому випадку підбору мийного обладнання та миючих засобів, необхідно виходити з розрахунку окупності, необхідної функціональності і наявності обладнання для очищення стічних вод.

Більш ранні статті01.03.2013 - Немає більше проблем з автозапчастинами

25.02.2013 - Абразиви

08.01.2013 - Передній і задній захист бамперу. Пороги і хромнакладки

27.12.2012 - Чому так важливо взимку мати зарядний пристрій акумулятора?

13.12.2012 - Стенди ТНВД

09.12.2012 - Обслуговування та ремонт іномарки

12.11.2012 - Робота підсилювача гальмівної системи

12.11.2012 - Запчастини для вантажних автомобілів

09.10.2012 - Промивка форсунок автомобіля

09.10.2012 - Кузовний ремонт і його складові

02.10.2012 - Сучасні матеріали для автосервісу: настала пора обирати найкраще!

25.05.2012 - Обладнання для автомийки

17.05.2012 - Коробка передач і відеоспостереження

04.05.2012 - Як забезпечити точність збирання - розбирання блоку циліндрів