Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Ремонт каталізатора або монтаж емулятора

ремонт каталізатора

Що краще: ремонт каталізатора або монтаж емулятора (обманки)?Використання автотранспортного засобу достатньо часто передбачає ремонт каталізатора . Даний елемент потребує заміни кожні 100-150 тисяч. Вартість роботи дорівнює приблизно 1000 євро, так що можете уявити, скільки грошей йтиме на утримання 4-колісного «вихованця».


Як виявити несправність?


Виявлення поломки може здійснюватися за декількома методиками:
установка манометра замість датчика кисню. Якщо хоча б в одному з режимів роботи тиск виходить за рамки норми, потрібна заміна нейтралізатора; використання пірометра. Перевірте за допомогою цього пристосування температуру перед каталізатором і після нього по закінченні 30-хвилинної поїздки. Якщо показники такі ж або нижче, не обійтися без заміни; неприємний звук всередині нейтралізатора. Будь-яке відхилення від норми повинно ставати приводом для заміни
Якщо не хочете покладатися на власні сили, періодично відвідуйте майстерню. Сервісмени не тільки вчасно виявлять несправність, але і відремонтують авто за технологією.


Особливості ремонту каталізатора


Дана операція не являє собою нічого надприродного, адже потрібно просто видалити відслужила своє деталь і встановити на її місце нову. Потрібно тільки яма або естакада.
Удавана доступність не повинна стимулювати усунення несправності власними силами, адже такий підхід може спричинити несправність, усунення якої обійдеться в набагато більш значну суму. Наприклад: підключення нового каталізатора може проводитися по-різному, адже все залежить від моделі транспортного засобу. Якщо не врахувати цей аспект, пристосування просто не виконуватиме свою функцію.
Рекомендуємо відразу замінити каталізатор обманкою, адже даний крок має цілу низку позитивних сторін.

Переваги установки емулятора


Витратившись на дане пристосування, ви зможете:
знизити витрати на ремонт, адже каталізатор буде відсутня, а значить - не доведеться витрачатися на його заміну; поліпшити їздові якості авто. Машина стане Прийомистість, що особливо помітно в міських умовах, коли доводиться чіпати авто з місця на кожному світлофорі; зробити вихлоп більш спортивним;
зменшити витрати на паливо, адже автотранспортні засоби з обманками відомі скромним споживанням пального; позбавити себе від настирливої ??помилки на приладовій панелі, яка свідчить, що потрібен ремонт автомобільного каталізатора.
Наведених доводів цілком вистачить, щоб зробити висновок про доцільність заміни ремонту каталізатора монтажем емулятора, адже дане рішення сприяє поліпшенню характеристик машини.


Чи існує універсальний емулятор?


Заміна нейтралізатора обманкою передбачає використання тієї чи іншої моделі емулятора. Деякі автомобілісти вважають, що можна використовувати будь-яку обманку. Це не так. Перед тим, як приступити до монтажу, потрібно впевнитися в тому, що емулятор сумісний з маркою вашого транспортного засобу. Даний момент легко уточнити у сервисменов, які обов'язково дадуть грамотну консультацію.
Якщо поставитися до вибору обладнання без належної відповідальності, різко зростає ймовірність додаткових витрат на ремонт і експлуатацію, а значить - допускається тільки зважений підхід до вирішення даної задачі.
Вигода заміни каталізатора емулятором очевидна. Так вчинили вже багато автомобілістів. Залишилося тільки приєднатися до їх числа. Бездоганна експлуатація з лишком окупить витрати, а значить - про вартість послуги можна навіть не замислюватися.

Детальну інформацію читайте на сайті економії палива SDS-Max.

Більш ранні статті09.11.2013 - Набори інструментів для автомобіля

31.10.2013 - Технологія виготовлення дисків з легких сплавів

16.10.2013 - Аварійне відкриття замків у Києві

12.09.2013 - Hankook для любителів зимової їзди

13.08.2013 - Ремонт Audi - завдання для професіоналів

08.08.2013 - Як підібрати літні шини

08.08.2013 - Як правильно вибрати шини

07.08.2013 - Позашляхові шини Terra Trac AT

24.07.2013 - Замовлення контрактного двигуна

08.07.2013 - Види тягових акумуляторів!

26.06.2013 - Оптика TYC - висока якість деталей за доступною ціною

23.06.2013 - Автомобільний кондиціонер: як він працює?

12.06.2013 - Відеокамери заднього виду для автомобілів

03.03.2013 - Підбір обладнання для автомийки

01.03.2013 - Немає більше проблем з автозапчастинами

25.02.2013 - Абразиви

08.01.2013 - Передній і задній захист бамперу. Пороги і хромнакладки