Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУЕкономіка, бізнес, фінансові новини, юридична допомога ◊ Де шукати хороші ставки?

кредит

Де шукати хороші ставки?В умовах, коли Центробанк і уряд починають атаку на ставки по кредитах для населення, це побічно зачіпає і інтереси середнього і малого бізнесу, який тримав вільні від обороту кошти в банках. Однак навіть зараз хороші ставки знайти можна.

Реально змінити ситуацію на ринку кредитів для населення та малого бізнесу можна тільки шляхом його насичення дешевими грошима. Саме цим шляхом починає рухатися Центробанк спільно з урядом. Все частіше можна почути про різні програми, впровадження яких очікується в самий найближчий час. Обговорюється і питання зниження облікової ставки, і початок різних проектів рефінансування банків. Все це неминуче позначиться і на ставці за вкладами, її рівень вже починає падати.

Однак багатьох підприємців цікавлять якраз найбільші відсотки за вкладами, а не доступні кредити. Дуже багато підприємств саме за допомогою депозитів акумулювали необхідні для інвестицій кошти, деякі використовують їх для того щоб збалансувати доходи через сезонність своєї діяльності, багатьма цей інструмент використовувався просто для управління фінансовими потоками. Всі вони без радості зустрічають новини про падіння ставок. Втім, незважаючи на тотальне зниження вартості депозитів, підприємці можуть розраховувати і на хороші умови, просто доведеться трохи пошукати підходящу пропозицію.

У першу чергу має сенс згадати про невеликі і регіональних банках. Великі банки стануть першими кандидатами на участь у різних програмах уряду, їм же буде простіше отримати рефінансування ЦБ. А от маленькі банки швидше за все нічого цього не отримають, тому будуть пропонувати максимальний відсоток по вкладах і досить хороші умови його обслуговування. Більш-менш великі компанії взагалі можуть стати їх пріоритетними клієнтами, що відразу відіб'ється на відсотках.

З тієї ж причини варто звернутися в регіональні філії. Навіть у великому банку, який проводить загальну стратегію зниження ставок, в певному філії можуть з метою залучення клієнтів діяти особливі програми. По них не тільки можливе отримання більш привабливих умов, особливо в частині порядку роботи рахунку, тобто умов зняття грошей і закриття, а й, як правило, пропонуються дуже хороші, а іноді і кращі відсотки за вкладами з усіх діючих у системі банку.

У будь-якій випадку варто звернутися не тільки в конкретні банки, а й до фінансових посередників, які здійснюють моніторинг усіх пропозицій на ринку.

Більш ранні статті07.08.2013 - Придбання обладнання в лізинг - послуга від МКБ-лізинг

30.07.2013 - Все про покупку власного бізнесу в Києві