Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 |

НА ГОЛОВНУЕкономіка, бізнес, фінансові новини, юридична допомога ◊ Все про покупку власного бізнесу в Києві

бізнес

Все про покупку власного бізнесу в Києві



У сучасних реаліях вітчизняного ринку купівля бізнесу - справа непроста. Покупцеві необхідно не тільки чітко знати що він планує отримати від покупки підприємства або фірм, але чудово розбиратися у всіх тонкощах і нюансах загальної ринкової ситуації.

Купівля бізнесу в Україні як і купівля бізнесу в Києві - справа складна подвійно. В умовах постійно мінливого законодавства та ринкової нестабільності покупцеві необхідно заручитися підтримкою досвідчених і кваліфікованих професіоналів. Також покупцеві готового бізнесу необхідно знати ряд простих правил, дотримання яких допоможуть йому уникнути можливих ризиків і помилок.

Для початку вивчіть як слід ту сферу бізнесу до якої повинна належати Ваша майбутня фірма. Маючи уявлення про загальну ситуацію в цікавому Вам сегменті, Вам буде простіше знайти гідний об'єкт.

Ситуація на вітчизняному ринку така, то на одного достойного платоспроможного покупця припадає як мінімум 5-7 продавців. Проте, перш ніж підписати остаточний договір про купівлю-продаж з сподобалася фірмою, перевірте і виключіть всі можливі ризики, пов'язані з купівлею бізнесу. Перевірте всю установчу та звітну документацію купується фірми. Звірте звітні показники з реальними показниками і оборотами. Якщо раптом виявиться невідповідність між заявленими власником показниками і реальними грошовими потоками, що генеруються підприємством, Ви можете сміливо входити з угоди або ж наполягати на зниженні запропонованої ціни.

Перед тим, як приступати до безпосереднього укладення угоди та підготовці всіх необхідних документів, слід уважно оглянути придбаний об'єкт. Перевірте, наскільки відповідає реальний стан справ на фірмі того, як позиціонує її власник. Ретельно підготуйтеся до огляду, щоб знати на чому акцентувати свою увагу при огляді.

Перш, ніж приступати безпосередньо до оплати угоди, прорахуйте і обговоріть всі можливі ризики. Якщо у Вас немає повної впевненості в тому, що всі ризики зведений нанівець, то робите оплату поетапно. Прив'яжіть кінчені суму виплат до найважливіших критичним показниками купованого бізнесу. Тоді у разі виникнення обумовлених ризиків, Ви зможете частково компенсувати втрати в рахунок недоплаченої суми.

Але для того, щоб уникнути можливих ризиків напевно - залучіть до угоди професійного бізнес брокера , який має великий досвід у проведенні угод подібного роду.