Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУПеревозки, продажа автомобілів, робота водієм ◊ Особливості перевезення м'яких меблів

Особливості перевезення

Особливості перевезення м'яких меблівОднією з основних проблем, з якими доводиться стикатися під час переїзду, є перевезення м'яких меблів. Адже більшість диванів і крісел мають великі розміри, тому для їх перевезення доведеться наймати спеціальний автомобіль і бригаду досвідчених вантажників. М'які меблі до перевезення потрібно правильно підготувати.

Це можна зробити самостійно або ж додатково замовити цю послугу в компанії, яка буде організовувати ваш переїзд. Будь-диван краще розібрати - в такому вигляді його буде легше переносити і ставити його в кузов. Зніміть бічні спинки, ящик для білизни, сидіння і спинку.

Якщо у вас диван-книжка, механізм краще стягнути широкої гумкою або мотузкою. Це гарантія того, що він не розкриється під час транспортування. Крісла також краще розібрати. Відкрутити бічні спинки, якщо є знизу ящики, зніміть їх. Якщо крісло не розбирається, винести з квартири його буде набагато складніше. Після того, як меблі розібрали, потрібно її ретельно упакувати. Для цього заздалегідь приготуйте бульбашкову плівку, щільну крафт-папір і скотч.

Чим краще ви упакуєте кожну частину меблів, тим буде краще. Адже упаковка захистить тканинну оббивку від бруду, пилу і вологи. Не забудьте добре упакувати дерев'яні підлокітники. Якщо цього не зробити, на них після переїзду можуть з'явитися подряпини і відколи. Якщо у вас шкіряні меблі, і переїзд відбувається в холодну пору року, упаковуйте її в кілька шаром матерії. Для цього підійде фланель, драп, велюр. Ця тканина вбереже шкіряну оббивку від розтріскування. Під час демонтажу меблів, не забудьте скласти в пакет або коробку фурнітуру. Якщо цього не зробити, кріплення можуть загубитися в метушні переїзду. Коли меблі розібрана і упакована, потрібно обережно винести її з приміщення. Слідкуйте, щоб диван або крісло не зачепити одвірок або стіну. Якщо в будинку є вантажний ліфт, диван можна занурити в нього. Якщо ж він відсутній, доведеться зносити меблі по сходах. Зверніть увагу, що це може вплинути на вартість послуг вантажників.

Тому перш ніж укладати з ними договір, обговоріть все нюанси.Для перевезення м'яких меблів підійде вантажна "Газель". Кузов у автомобіля обов'язково повинен бути закритим. Тент повинен захищати диван і крісла від дорожнього пилу і опадів. Тому він повинен побут цільним, без порізів і щільно прилягати до бортів. Перед завантаженням дивана зверніть увагу, щоб в кузові було чисто. Для надійності і пом'якшення ударів під час транспортування його краще застелити картоном або пухирчастої плівкою. У кузові диван можна поставити на ребро і зафіксувати за допомогою стяжних ременів. Але стежте, щоб в диван не впиралися гострі предмети - вони можуть прорвати оббивку навіть через кілька шарів пакувальної плівки. Якщо ви перевозите частини дивана горизонтально, зверху на нього можна ставити тільки м'які пакети. Ящики від шаф, коробки з книгами краще ставити поруч на підлогу. При різкому маневрі вони можуть також прорвати тканину. Щоб з вашої м'якими меблями під час перевезення не було жодних неприємностей, замовляйте послуги у надійної компанії, яка зможе виконати переїзд швидко і якісно.

Більш ранні статті16.01.2016 - Що впливає на тарифи в таксі?

06.03.2015 - Volkswagen Tiguan - найкраща машина для наших доріг

15.11.2014 - Вирішуване питання про продаж автомобіля

30.10.2014 - Комплектації сучасних автомобілів

11.10.2014 - Як швидко купити автомобіль?

08.05.2014 - Автомобіль для автоледі

14.03.2014 - Вантажоперевезення в Києві, переїзди з одного офісу в інший офіс

25.02.2014 - Особливості евакуації в інших державах

08.01.2014 - Змагання на мотовсюдиходах (квадроциклах)

17.11.2013 - Виготовлення дублікатів державних номерів на машину

30.09.2013 - Як не помилитися при виборі автошколи